فیلتر تصفیه آب خانگی

فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

برای تصفیه آب خانگی نیاز داریم تا مراحلی را پشت سربگذاریم و از فیلترهای تصفیه آب خانگی بهره گیریم که در هر مرحله کیفیت، رنگ، بو و طعم آب بهتر می گردد و املاح و مواد زائد از آب حذف می گردند.

دستگاهای تصفیه آب خانگی دارای تعدادی فیلتر هستند که مرغوب ترین این دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای شش فیلتر می باشد که این شش فیلتر هر کدام نقش خاصی را بر عهده دارند و نوع ناخالصی هایی که هر کدام برطرف می کنند با دیگری بسیار متفاوت است به طور مثال یک فیلتر طعم وبوی نامطبوع را از بین می برد و دیگری نیترات و آرسنیک را.

شش فیلتر تصفیه آب خانگی به شرح زیر می باشند:

1.فیلتر الیافی

در این مرحله یک فیلتر از جنس پلی پروپیلن 100 % خالص فشرده 5 میکرون با پوسته شفاف به کار می رود که جهت حذف گل و لای، شن و ماسه و سایر آلودگی های معلق می باشد.

2.فیلتر کربن اکتیو

 این فیلتر جهت حذف کلر، تری هالومتان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در حشره کش ها و آفت کش ها است و همچنین برای اینکه طعم و بوی نامطبوع و رنگ غیر طبیعی آب از بین برود به کار می رود.

3.فیلتر کربن بلاک

 این مرحله برای حذف کربن آزاد شده در مرحله قبل صورت می گیرد تا از واکنش کربن های آزاد ممانعت به عمل آید و همچنین دقت تصفیه آب به یک میکرون می رسد، تمام ذرات معلق و آلاینده های شناور از بین می رود و آب کاملا زلال و شفاف می شود.

4.فیلتر اسمز معکوس RO

اصلی ترین فیلتر در دستگاه تصفیه آب می باشد که ناخالصی هایی از جمله نیترات، آرسنیک، جیوه و سرب را از آب حذف می کند، همچنین سختی آب که دلیل اصلی رسوب گذاری می باشد را از بین می برد و آب سنگین را تبدیل به آب سبک می کند.

5.فیلتر پست کربن

این مرحله برای از بین بردن طعم و بوی نامطلوب آب که در اثر ماندن در مخزن آب به وجود می آید، می باشد.

6.فیلتر معدنی ساز(mineral)

املاح و مواد معدنی مورد نیاز بدن به آب افزوده می گردد.

برای خرید فیلترهای دستگاه تصفیه آب باید دقت لازم صورت گیرد و فیلتری با بهترین کیفیت خریداری گردد تا سلامتی انسان که در گرو سلامتی آب مصرفی است به خطر نیفتد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا آماده ارائه هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب درکرج و تمام نقاط کشور می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

مطالب مرتبط