فیلتر پست کربن خانگی اولانسی 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی اولانسی 1500 گالن

اولانسی (Olansi) یکی از تولید کنندگان نمونه انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی و فیلترهای تصفیه مختلف است.

این کمپانی تحت لیسانس تایوان قرار دارد و کارخانه ساخت و مونتاژ محصولات آن در کشور تایوان واقع شده است. این شرکت طی چند سال اخیر با تولید محصولات با کیفیت و بهداشتی توانسته است از اعتبار و شهرت بهره مند شود.

فیلتر پست کربن خانگی اولانسی 1500 گالن شامل بدنه و کربن فعال پودری است. جنس کربن به کار برده شده در این فیلتر بر پایه مواد گیاهی می باشد و طی فرآیندهای خاص فیزیکی یا شیمیایی فعال شده است.

این کربن ها ساختاری بسیار متخلخل دارند و وظیفه دارند حین تماس با آب انواع مواد و آلاینده های شیمیایی احتمالی و بو، رنگ و طعم نامطبوع آب را از بین ببرد.

بدنه به کار برده شده در این فیلتر از جنس پلاستیک با استاندارد مواد غذایی و خوراکی است و هیچ گونه ناخالصی به آب ضافه نمی کند.

فیلتر پست کربن خانگی اولانسی توان تصفیه 1500 گالن آب را دارد، حداکثر مدت زمان استفاده از این فیلتر حتی در صورتی که 1500 گالن آب از این فیلتر عبور نکند تا یک سال است.

پس از آن فیلتر باید تعویض شود زیرا عدم تعویض به موقع آن سبب پایین آمدن کیفیت آب خروجی از دستگاه خواهد شد.

فیلتر پست کربن در پنجمین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب می شود، به سبب طراحی استاندارد و به روز، این فیلتر در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس قابلیت نصب و استفاده دارد.

فیلتر پست کربن خانگی اولانسی 1500 گالن مورد تایید استانداردهای جهانی WQA و NSF قرار گرفته است و این خود سبب اطمینان خاطر مصرف کننده از بابت کیفیت و بهداشت و ایمنی این محصول می شود.

فیلتر پست کربن خانگی اولانسی 1500 گالن

فیلتر پست کربن خانگی اولانسی 1500 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط