فیلتر مینرال خانگی مجیک استار

فیلتر مینرال خانگی مجیک استار
فیلتر مواد معدنی یا فیلتر مینرال ششمین فیلتر دستگاه های تصفیه آب خانگی است و جز فیلتر های افزودنی به حساب می آید،فیلتر مینرال شبیه به کپسولی است که درون آن مواد و یون های معدنی یا به صورت سنگ های معدنی طبیعی و یا به شکل گوی های فرآوری شده با یون های معدنی پر شده است،آب با گذر از این فیلتر بخشی از این املاح را در حد نانو به آب اضافه می کند.
فیلتر مینرال خانگی مجیک استار کپسولی شکل است و به صورت اینلاین یا خطی طراحی شده است،این فیلتر به آسانی در مسیر جریان آب قرار می گیرد و می توان شیلنگ تصفیه آب خانگی را با استفاده از اتصالات فیتینگی که در هر دو سر فیلتر نصب شده است به آن متصل کرد.
این فیلتر یون های کلسیم،منیزیم و پتاسیم و انواع دیگری از یون های ضروری بدن انسان را به آب اضافه می کند،با اینکه مواد معدنی ار طریق مواد غذایی به بدن می رسند،اما وجود انها در آب نیز بسیار مفید است و باعث می شود طعم و مزه آب گوارا تر و دلپذیر تر باشد.این فیلتر قادر است تا به 1500 گالن آب خاصیت معدنی اضافه کند،اما پس از آن قابلیت خود را از دست داده و محیط مرطوب آن می تواند به محل مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری ها تبدیل شود.بنابراین اکیدا پیشنهاد می شود هر سال یک بار در زمان مشخص فیلتر را تعویض کنید تا آب خروجی از دستگاه همواره کیفیت خود را حفظ کند.
فیلتر مینرال خانگی مجیک استار به لحاظ کیفیت و کارایی کاملا قابل اطمینان است،زیرا موفق به اخذ گواهینامه بین المللی از استاندارد جهانی WQA و FDA و NSF شده است.

فیلتر مینرال خانگی مجیک استار

فیلتر مینرال خانگی مجیک استار

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط