فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ aqua spring

فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ aqua spring

فیلتر مینرال خانگی آکوا اسپرینگ (aqua spring) یکی از فیلترهای مکمل تصفیه آب است که در اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی به عنوان تکمیل فرآیند تصفیه آب از آن استفاده می شود.

ساختار استاندارد و به روز این فیلتر سبب شده تا بتوان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

کاربرد این فیلتر به خصوص در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس بیشتر است، زیرا این سیستم ها آب ورودی را به آب نسبتا خالص تبدیل می کنند و افزودن یون های معدنی به آب توسط فیلترهای افزودنی سبب بالاتر رفتن سختی و بهبود طعم و مزه آب می شود.

فیلتر مینرال خانگی آکوا اسپرینگ توان افزودن انواع یون های معدنی چون کلسیم، سدیم و پتاسیم را به 1500 گالن معادل 5676 لیتر آب را دارد.

افزودن این یون های معدنی به آب سبب می شود تا خواص فوق العاده ای در آن به وجود بیاید، البته تمامی این یون ها برای عملکرد بهتر و بهبود سلامت بدن ضروری هستند اما چون مقادیر آنها در منابع آب بسیار کم است، این فیلتر می تواند بسیار مفید به حساب آید.

فیلتر مینرال خانگی آکوا اسپرینگ دارای بدنه ای از جنس پلاستیک فود گرید و به رنگ زرد است. بدنه این فیلتر در برابر فشار آب بسیار مقاوم است و می تواند آب را با حداکثر دمای 125 PSI تحمل کند.

از دیگر ویژگی های فیلتر مینرال آکوا اسپرینگ توان تصفیه آب با حداکثر دمای 100 درجه فارنهایت است.

این فیلتر بدنه ای به رنگ زرد دارد و اتصالات به کار برده شده در هر دو سر فیلتر مینرال آکوا اسپرینگ سبب شده تا نصب و راه اندازی آن آسان تر شود.

فیلتر مینرال خانگی آکوا اسپرینگ با توجه به عوامل و شرایط مختلف طول عمری متغیر دارد اما در اغلب موارد این فیلتر تا حداکثر یک سال قابلیت استفاده مفید دارد.

فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ aqua spring

فیلتر مینرال تصفیه آب خانگی آکوا اسپرینگ aqua spring

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط