کربن اکتیو سوپر کریستال

کربن اکتیو سوپر کریستال

فیلتر کربن اکتیو از برند سوپر کریستال که یکی از برندهای معتبر می باشد ، فیلتری است که در مرحله دوم فیلتراسیون از آن استفاده می شود .

فیلتر کربن اکتیو سوپر کریستال از پوسته نارگیل تشکیل شده است و محصولی گیاهی می باشد . به طور کلی فیلتر کربن اکتیو فیلتری است که کربنی بسیار متخلخل دارد و دارای منافذی بسیار ریز می باشد .

این کربن اکتیو با ساختاری متخلخل درون بدنه ای شفاف قرار می گیرد که به علت شفاف بودن بدنه آن نوع کربن و میزان کربن موجود در آن مشخص می باشد ، در ابتدا و انتهای بدنه ی این فیلتر دو عدد اسفنج وجود دارد که باعث عدم خروج کربن از بدنه می شود .

با ورود آب به درون این فیلتر ، آب از این کربن ها می گذرد و منافذ ریزی که این کربن اکتیو دارد آلاینده ها و املاح اضافی آب را به خود جذب می کند و باعث پاک سازی آب می شود .

در اثر واکنش آب با کربن اکتیو ، آلاینده ها و مواد شیمیایی موجود در آب مانند استیک اسیدها ، تری هالومتان ها ، کلر و ترکیبات آن جذب می شود و این ترکیبات از آب حذف می شوند و آب برای مراحل بعدی فیلتراسیون آماده می شود .

همان طور که گفته شد برند سوپر کریستال از برندهای معتبر در صنعت تصفیه آب می باشد . تمامی استانداردهای معتبر و جهانی را این برند کسب کرده است . محصولات این برند از جمله فیلتر کربن اکتیو ( مرحله دوم فیلتراسیون ) از کیفیت بالایی برخوردار است .

زمان تعویض فیلتر کربن اکتیو سوپر کریستال

پس از مدت زمان 9 ماه به دلیل اشباع شدن املاح موجود در آب که توسط این فیلتر جذب شده است فیلتر کربن اکتیو سوپر کریستال باید تعویض شود .

کربن اکتیو سوپر کریستال

کربن اکتیو سوپر کریستال

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط