کار فیلتر کارتریجی نانو نقره فلاکس تک

کار فیلتر کارتریجی نانو نقره فلاکس تک

به فیلتر کارتریجی نانو نقره ، فیلتر آنتی باکتریال نیز گفته می شود .

ابتدا در رابطه با نانو فیلترهای دستگاه تصفیه آب توضیح می دهیم :

نانو فیلترها برای حذف ترکیبات مختلفی از جمله : آنیون ها ، عناصری چون اورانیوم ، آرسنیک و ترکیباتی چون هالومتان ها ، کلروفرم و سایر ترکیبات کلردار به کار برده می شود و محدوده گسترده ای از آلاینده ها را حذف می کند .

استفاده از فناوری نانو در صنایع و مصارف مختلف از جمله تصفیه آب کمک شایانی به خالص سازی و پاک کردن آلاینده های آب می کند .

این فیلتر جزء فیلترهای اضافی دستگاه تصفیه آب می باشد یعنی جزء دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای نیست . این فیلتر جایگزین بسیار خوبی برای فیلتر UV می باشد .

به دلیل این که فیلتر  UV با استفاده از اشعه فرابنفش نور اقدام به پاکسازی و خالص سازی آب می کند اما فیلتر کارتریجی نانو نقره از برند فلاکس تک با وجود ذرات نقره در ابعاد نانو باعث از بین بردن میکروارگانیسم ها و جلوگیری از رشد باکتری ها و قارچ های مضر می شود .

فیلتر کارتریجی نانو نقره از برند معتبر فلاکس تک استاندارهای جهانی را توسط سازمان های مختلف کسب کرده است .

مزایا و ویژگی های استفاده از این فیلتر این است که در طعم و بوی آب خروجی بهبود چشمگیری ایجاد می شود ، این فیلتر دارای طول عمر و کیفیت بالایی است.

زمان تعویض فیلتر کارتریجی نانو نقره فلاکس تک به شرح زیر است :

  • طول عمر این فیلتر به طور معمول یک سال است و باید سالی یک بار تعویض شود و تعویض به موقع آن بسیار حائز اهمیت می باشد چون در غیر این صورت سبب آسیب رساندن به دستگاه و دیگر فیلترها می شود .
کار فیلتر کارتریجی نانو نقره فلاکس تک

کار فیلتر کارتریجی نانو نقره فلاکس تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط