کارتریج 20 اینچ دستگاه نیمه صنعتی 400 گالن

کارتریج 20 اینچ دستگاه نیمه صنعتی 400 گالن

کارتریج های 20 اینچ دستگاه نیمه صنعتی 400 گالن از نوع پروپلین برای جدا سازی گل و لای شن و ماسه و رنگ و آب و املاح محلول جامد در آب تا قطر 5 میکرون یا 10 میکرون می باشد و داخل هوزینگ اسلیم نیمه صنعتی قرار می گیرد.

این فیلترهای الیافی 20 اینچ از جنس پروپلین می باشد و در ابعاد و اندازه های مختلف اعم از 10 اینچ و 20 اینچ و 40 اینچ تولید می گردند، زیرا با توجه به نوع دستگاه ها و میزان تولید آب بستگی مستقیم دارد.

فیلتر الیافی p.p در مرحله اول و در قسمت پیش تصفیه کاربرد دارد . که بازده فیلتراسیون بالایی دارد ،  حداکثر دبی آب خروجی را تولید می کند ، مقاومت شیمیایی بالایی جهت فیلتراسیون و پیش تصفیه نیمه صنعتی دارد .

به عنوان فیلتر پیش تصفیه در صنایعی مانند صنایع غذایی و نوشیدنی، الکترونیکی، تصفیه آب، فرآیندهای شیمیایی، دارویی و بهداشتی کاربرد دارد.

مدت زمان مصرفی بستگی به میزان آلودگی های آب خام و میزان مصرف در طول مدت معین دارد،  بهترین زمان تعویض این فیلتر زمانی است که میزان اصلاح گرفته شده از قطر داخلی عبور نکرده باشدکه این امر در مدت زمان معین قابل تشخیص می باشد .

کارتریج 20 اینچ دستگاه نیمه صنعتی 400 گالن

کارتریج 20 اینچ دستگاه نیمه صنعتی 400 گالن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط