کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب وتک

کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب وتک

یکی از فیلترهایی که در دستگاه تصفیه آب خانگی می توان نصب کرد فیلتر UV است که در این مطلب می خواهیم درباره ی این فیلتر بپردازیم و صحبت کنیم . برای آشنایی با این فیلتر و عملکرد آن این مطلب را مطالعه کنید .

در دستگاه تصفیه آب خانگی شش عدد فیلتر تعبیه می شود که این فیلترها آب را تصفیه می کنند و خالص سازی آن را انجام می دهند و پس از این که آب از این شش فیلتر گذر کرد از شیر برداشت خارج می شود و ما می توانیم از آن استفاده کنیم .

اما آیا می توان پس از فیلتر ششم فیلترهای دیگری نیز وجود داشته باشد ؟ بله شما می توانید تعداد فیلترهای دستگاه تصفیه آب خود را تا مرحله چهاردهم ارتقا بخشید و پس از فیلتر مینرال که فیلتر ششم است 8 عدد فیلتر دیگر روی دستگاه تصفیه آب خود نصب کنید . یکی از فیلترهایی که می توانید برای ارتقاء فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب خود از آن استفاده کنید ، فیلتر UV می باشد .

فیلتر UV چه فیلتری است ؟ فیلتر UV فیلتری است که قادر به حذف باکتری ها و آلاینده های موجود در آب با استفاده از اشعه ی فرا بنفش است و در درون آن لامپی قرار گرفته شده که این لامپ از خود اشعه ی فرابنفش ساطع می کند و با تابیده شدن این اشعه به آبی که وارد این فیلتر می شود عمل حذف باکتری های موجود در آب صورت می گیرد .

برند وتک یکی از برندهای معتبر است که در این صنعت به تولید فیلترها و قطعات مربوط به تصفیه آب و همچنین دستگاه های تصفیه آب می پردازد . این برند یکی از تولید کنندگان موفق در این صنعت است که به رقابت با سایر برندها در این عرصه می پردازد .

فیلتر UV وتک یکی از فیلترهای با کیفیت است که دارای طول عمری 12 ماهه است و عملکردی فوق العاده در دستگاه تصفیه آب خواهد داشت .

کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب وتک

کاربرد فیلتر UV دستگاه تصفیه آب وتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • لوازم تصویه اب
  • کاربرد فیلترهای تصفیه آب

مطالب مرتبط