کاربرد فیلتر کارتریجی رزینی دستگاه تصفیه آب سول آکوا sole aqua

کاربرد فیلتر کارتریجی رزینی دستگاه تصفیه آب سول آکوا sole aqua

 فیلتر رزینی نوعی فیلتر تصفیه آب است که از دانه های ریز و کوچک پلیمری ساخته شده است که در آب حل نمی شود. دو سر آنها قطبی بوده و دارای بار های مختلف می باشد و از چسبندگی زیادی برخوردار هستند دانه های رزین اندازه نیم تا یک میلی متر دارد و به رنگ سفید یا زرد هستند.

اما حلال نیست در واقع این فیلتر برای تبادل یونی برای به دام انداختن ذرات موجود در آب استفاده می شود و سختی آب را کاهش می دهد.

گستردگی استفاده از رزین تبادل یونی بسیار زیاد است به طوری که در انواع فعالیت های خالص سازی و ضدعفونی استفاده می شود اما بیشترین استفاده از آن در جهت کم کردن سختی آب است. این فیلتر برخی از ذرات را از آب می گیرد و در عوض ذرات دیگری را آزاد می کند.

از فیلتر کارتریج رزینی در دستگاه هایی استفاده می شود که به روش فیلتراسیون آب را تصفیه می کند. رزین انواع مختلفی دارد.

رزین آنیونی : از این رزین برای جدا سازی کلر و گوگرد استفاده می شود. رزین کاتیونی : این رزین برای جداسازی کلسیم، منیزیم، آهن، هیدروژن، به کار می رود.

رزین میکس: برای مصارف خانگی به کار می رود. از این فیلتر در صنایع غذایی، دارویی، آزمایشگاه ها استفاده می شود. فرآیند تبادل یونی توسط رزین نمی تواند به صورت دائمی انجام شود بلکه با گذشت زمان ممکن است فضای رزین برای جذب کاتیون های کلسیم و منیزیم کاهش یابد و کارایی خود را از دست بدهد در این صورت بهتر است که فیلتر رزین تعویض گردد یا اینکه احیا شود.

فیلتر کارتریجی رزینی دستگاه تصفیه آب سول آکوا sole aqua در دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده می شود که روش دستگاه فیلتراسیون باشد که معمولا برای هزینه ی بالای این فیلتر آن را در مراحل پایانی قرار می دهند تا عمر رزین با سختی آب کم نشود.

کاربرد فیلتر کارتریجی رزینی دستگاه تصفیه آب سول آکوا sole aqua

کاربرد فیلتر کارتریجی رزینی دستگاه تصفیه آب سول آکوا sole aqua

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • تصفیه آب صنعتی language:fa
  • فیلتر کارتریجی در تصفیه آب

مطالب مرتبط