کاربرد فیلتر نانو نقره تصفیه آب

کاربرد فیلتر نانو نقره تصفیه آب

در دستگاه تصفیه آب انواع مختلفی از فیلتر ها قرار دارد که وجود برخی از آنها ضروری است که هر یک عملکرد خاص خود را دارد. برخی از فلیترها نیز ضروری نیست و اگر نیازی باشد نصب می شود یکی از این فیلتر ها آنتی باکتریال است که به عنوان ضد عفونی کننده آب استفاده می شود.

 با حذف کلر آب توسط فیلتر های 2 و 3 ، زمینه برای رشد میکروب ها و انواع باکتری ها فراهم می شود. با وجود یک فیلتر ضد عفونی کننده می توان از رشد و تکثیر این باکتری ها پیشگیری کرد.

فیلتر uv با تاباندن نور فرابنفش آب را ضد عفونی می کند اما به خاطر قیمت بالای این فیلتر مقرون به صرفه نیست و به همین دلیل بهتر است از فیلتر آنتی باکتریال استفاده شود که توانایی حذف هرگونه قارچ و میکروارگانیسم در آب را دارد و آبی ضدعفونی شده و استریل شده تولید می کند.

 این فیلتر در آخرین مرحله از دستگاه تصفیه قرار می گیرد و به صورت کارتریجی طراحی شده است و باید درون هوزینگ قرار بگیرد. فیلتر آنتی باکتریال با عنوان فیلتر نانو نقره نانو سیلور و فیلتر ضد باکتری نیز شناخته می شود.

 از این فیلتر می توان برای ارتقاء سطح کیفیت آب استفاده کرد و از فیلتر های ضروری دستگاه به حساب نمی آید.

 مواد تشکیل دهنده این فیلتر از یون ها می باشد یون نقره خاصیت میکروب کشی بالایی دارد و لایه های آغشته به این مواد اجازه عبور میکروب را نمی دهد. تعویض این فیلتر معمولا پس از گذشت یک سال انجام می گیرد.

کاربرد فیلتر نانو نقره تصفیه آب

کاربرد فیلتر نانو نقره تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط