کاربرد فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

کاربرد فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

فیلتر آب یخچال های ساید بای ساید معمولا در مسیر شیلنگ پشت یخچال نصب می شود و که معمولا به آن فیلتر پشت ساید می گویند.اکثرا ساخت کشور تایوان است.

اما فیلتر چه فایده ای برای یخچال دارد . همانطور که از نام فیلتر پیداست قطعا همانند صافی عمل می کند و از وارد شدن رسوبات به سیستم یخچال جلوگیری می کند. اگر فیلتر یخچال اشباع شود  سبب بد طعمی آب می شود به همین علت باید سر وقت عوض شود.

اگر رسوبات وارد یخچال شود امکان دارد به داخل یخ ساز نفوذ کند و باعث خرابی قسمت یخ ساز یخچال شود.

معمولا عمر مفید یک فیلتر 6 ماه است. اگر خواستید فیلتر را عوض کنید اول فیلتر جدید را کنار دست خود بگذارید و شیر ورودی آب را ببندید و فیلتر قدیمی را در آورید.

با توجه به جهت مشخص شده فیلتر را ببندید سپس یک ظرف را در بخش خروجی فیلتر نگه دارید و شیر آب را باز کنید.

به فیلتر ضربه بزنید تا ذرات اولیه از فیلتر خارج شود همین ذرات نشان دهنده ی نو بودن فیلتر است. وقتی که آب خروجی شفاف شد شیر ورودی را بسته و فیلتر را به یخچال فریزر خود نصب کنید.

اگر بعد از نصب فیلتر احیانا همچنان چراغ تعویض فیلتر آب روشن مانده بود می توانید یخچال را ریست کنید تا چراغ تعویض فیلتر خاموش شود.

آیا فیلتر یخچال ها باعث تصفیه آب می شوند ،با کمی تامل خواهیم دید که این فیلتر فقط رسوبات آب را می گیرد و اگر بخواهیم آب تصفیه شود باید دستگاه تصفیه آب نصب کنیم.

جنس فیلترهای یخچال ها معمولا الیافی و یا از نوع فیلتر کربن فعال و یا ترکیبی از هر دو  است. که کربن فعال نیز باعث حذف مواد شیمیایی آلی از جمله کلر، آفت کش ها، فلزات سنگین مانند سرب و سموم شیمیایی می شود و باعث بهبود طعم و بوی نامطبوع آب می شود.

کاربرد فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

کاربرد فیلتر آب یخچال ساید بای ساید

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط