کارایی فیلتر کربن فعال گرانول برند زینود

کارایی فیلتر کربن فعال گرانول برند زینود

فیلتر کربن گرانول فعال زینود یکی از فیلترهای استفاده شده در دستگاه های تصفیه آب است . این فیلتر دومین فیلتر دستگاه های تصفیه آب است که در مرحله دوم و بعد از فیلتر مرحله اول یعنی فیلتر الیافی قرار می گیرد.

فیلتر کربن فعال گرانول زینود تشکیل شده از دانه های کربن فعال است ، که به طور معمول دانه های کربن فعال این فیلتر از مواد طبیعی مثل پوسته نارگیل و بامبو تشکیل شده اند که هیچ گونه ضرری برای سلامتی انسان ندارد .

از این فیلتر در مرحله دوم برای حذف ذرات معلق سنگین تر  استفاده می شود ، به بیان دیگر این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی وظیفه حذف آلاینده ها و ناخالصی ها مانند فلزات سنگینی چون کادیوم و سرب را دارد .

علاوه بر حذف آلاینده ها این فیلتر باعث از بین رفتن رنگ و بو و مزه بد آب می شود ، همچنین قادر به حذف کلر ، مواد شیمیایی ، آفت کش ها ، تری هالومتان ها و غیره است که کمک به شفاف شدن آب می کند .

از ویژگی های این فیلتر زینود می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • این فیلتر دارای کربن فعال شده از مواد طبیعی است .
  • ظرفیت بالای حذف نا خالصی ها را دارد .
  • افت فشار کمی دارد .
  • باعث کاهش کلر و طعم بد تا حد زیادی می شود .
  • از رشد باکتری ها جلوگیری می کند .

از این فیلتر در صنایع مختلفی استفاده می شود ، به عنوان مثال :

  • صنایع غذایی و شیمیایی
  • تولید آب شرب
  • تصفیه فاضلاب های صنعتی
  • به عنوان پیش تصفیه در دستگاه های تصفیه آب با فرآیند اسمز معکوس

زمان تعویض این فیلتر بستگی به میزان آلاینده های موجود در آب ، میزان آب مصرفی و مواد شیمیایی موجود در آب دارد ، اما به طور معمول هر 9 ماه یکبار این فیلتر نیاز به تعویض برای عملکرد بهتر دارد .

کارایی فیلتر کربن فعال گرانول برند زینود

کارایی فیلتر کربن فعال گرانول برند زینود

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط