کارایی فیلتر پلی استر و نگهداری آن

کارایی فیلتر پلی استر و نگهداری آن

همانطور که از نامش پیداست از جنس پلی استر است و شکل چین خورده دارد.از فیلتر پلی استر به دلیل توانایی حذف شن و ماسه و سایر ذرات نامحلول آب می توان در پیش تصفیه و رسوب گیری آب چاه ، رودخانه و غیره استفاده کرد.

در کل برای مناطقی مناسب است که آب ورودی به فیلترها دارای کیفیت پایین و سختی بالا هستند. این فیلتربه علت  قابلیت شستشو که دارد مقرون به صرفه تر از فیلترهای الیافی است.

توجه داشته باشید که این فیلتر بسته به نوع مصرف به طور معمول هر ماه فیلتر را درآورید و شستشو دهید ولی اگر سختی آب زیاد بود این کار دو هفته یکبار انجام شود.و تا زمانیکه فیلتر توسط اصابت شن و ماسه و ذرات نشکسته باشد قابل استفاده است.

اما شستشوی فیلتر به چه صورت است .معمولا به دو روش انجام می شود یا سطح فیلتر را با پمپ باد تمیز کنید ویا فیلتر پلی استر را می توانید با آب شستشو دهید.

به دلیل چین خوردگی هایی که در فیلتر پلی استر وجود دارد تماس بیشتری با آب پیدا می کند.

در برابر مواد شیمیایی مقاوم هستند و قابلیت تصفیه آب با دقت 30 و یا 100 میکرون را دارا هستند که هر چه عدد بیشتر باشد قدرت تصفیه و حذف مواد بیشتر است.

فیلتر پلی استر دو اورینگه می باشد. فیلتر پلی استر معمولا تا دمای 150 درجه سانتگراد را تحمل می کند. این فیلترها بیشتر در قسمت ورودی آب ساختمان قرار می گیرند.

از فیلترهای پلی استر بیشتر در محیط های خشک استفاده می شود چون در محیط های گرم و مرطوب دچار هیدرولیز می شوند.

معمولا از فیلترهای پلی استر 10اینچ  و 20 اینچ بیشتر استفاده می کنند که به 10 اینچ آن اسلیم و 20 اینچ را جامبو می گویند.

کارایی فیلتر پلی استر و نگهداری آن

کارایی فیلتر پلی استر و نگهداری آن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط