کارایی فیلتر ممبران جوی واتر(joy water)

کارایی فیلتر ممبران جوی واتر(joy water)

فیلتر ممبران جوی واتر یکی از محصولات کمپانی تایوانی جوی واتر می باشد. این فیلتر در مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب قرار دارد .

فیلتر ممبران جوی واتر با طراحی های استاندارد دارای وزن  kg0.12 ، ظرفیت 200 لیتر ، طول 5سانتی متر ، عرض 5 سانتی متر و ارتفاع  30 سانتی متر است. فیلتر ممبران جوی واتر در دستگاه های اسمز معکوس استفاده می شود.

غشاء فیلتر دارای 13 لایه حساس می باشد که به آن غشاء نیمه تراوا هم گفته می شود  به صورت  فشرده و بسیار متراکم به دور لوله ای استوانه ای و تو خالی می چرخد و آب  با فشار بالا  بین بازه ۸۰-۱۲۰ قادر است که از این غشاء عبور کند.

فیلتر ممبران جوی واتر  نسبت به کلر حساسیت بالایی دارد و اگر در دسترس کلر قرار بگیرد سرعت کارایی خود را  به طور سریع از دست می دهد.

این فیلتر انتخاب مناسبی برای تولید آب خالص و کاملا سالم است به این دلیل که آب را با دقت 0.0001 میکرون تصفیه می کند و باعث حذف شدن املاح و یون های محلول در آب می شود.

معمولا توان اسمی برای تولید آب در فیلتر ممبران 50 گالن (200 لیتر) می باشد که بسته به شرایط های مختلف می تواند از 50 گالن هم کمتر باشد.

یکی از ویژگی های خوب این فیلتر مقاومت هیدرولیتیک غشاء این فیلتراست که باعث بالاتر بردن عمر دستگاه می شود. همچنین فشارهای یکسان غشاء فیلتر را تامین می کند.

کارکرد فیلتر ممبران جوی واتر حذف انواع نمک و شوری مانند آب دریا وتصفیه کردن آن، حذف مواد بیولوژیکی مانند ویروس،باکتری ها وغیره می باشد.

عمر معمول فیلترهای ممبران بین 1.5 تا 2 سال است و اما به عوامل مختلف همچون: مقدار مصرف، کیفیت آب بستگی دارد.

کارایی فیلتر ممبران جوی واتر(joy water)

کارایی فیلتر ممبران جوی واتر(joy water)

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط