کارایی فیلتر قلیایی چیست؟

کارایی فیلتر قلیایی چیست؟

فیلتر قلیایی به شکل یک کپسول است که دارای برخی از یون ها بوده و باعث افزایش PH آب می شود. معمولا زمانی که PH آب پایین است یا می خواهند PH آب بیشتر شود از فیلتر قلیایی استفاده می شود.

فیلترهای قلیایی دارای خاصیت زیادی هستند و بسیار پر طرفدار هستند.

طبق نظر پزشکان آب قلیایی می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها از جمله ناراحتی گوارشی، دیابت، پوست و مو بسیار  موثر باشد.

استفاده از آب قلیایی  که PH  آن بالای 7 است باعث جوان سازی پوست و سلامت بیشتر بدن می شود. زمان تعویض این فیلتر به آب عبوری از فیلتر و میزان مصرف آب بستگی دارد ولی معمولا طول عمر آنها تا  یکسال است.

حالت آب

PH واحد اندازه گیری میزان اسیدی و بازی بودن آب می باشد و بازه ای بین 1 تا 14 است. زمانی که PH آب 7 باشد یعنی آب خنثی است و نه حالت اسیدی دارد نه بازی.

طبق توصیه پزشکان بهترین آب برای مصرف بازه ای بین 8 تا 9.5 است. آب تصفیه شده در دستگاه تصفیه آب به دلیل وجود ممبران تمام املاح خود را از دست می دهد و میزان PH  آن کم می شود که  مصرف آن برای بدن مضر است.

برای حل این مشکل از فیلتر قلیایی استفاده می شود که مواد معدنی به آب اضافه می کند  و PH آب را بالا می آورد و آب را قلیایی می کند.

مزایای آب قلیایی

باعث افزایش سلامت کلیه و کبد می شود.

دارای خواص آنتی اکسیدانی است که باعث خنثی شدن رادیکال های آزاد می شود.

هیدراسیون که خصوصا برای ورزشکاران مفید است.

میزان اکسیژن موجود در خون را بالا می برد.

مقدار زیادی پتاسیم و کلسیم دارد.

به کاهش وزن کمک می کند.

باعث افزایش انرژی می شود.

کارایی فیلتر قلیایی چیست؟

کارایی فیلتر قلیایی چیست؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط