چرا باید از فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب استفاده کنیم؟

چرا باید از فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب استفاده کنیم؟

 هنگامی که در دستگاه تصفیه آب از روش اسمز معکوس استفاده می شود به دلیل اینکه فیلتر ممبران در مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب بیشتر املاح موجود در آب را حذف می کند مواد معدنی که باید از طریق آب وارد بدن ما شود نیز حذف می گردد و  PH آّب از 7 کمتر می شود و آب حالت اسیدی می شود.

هنگامی که آب حالت اسیدی پیدا کند مزه و طعم آن تغییر می کند و ممکن است آب مزه نامطبوعی بدهد. برای رفع این مشکل باید در مرحله آخر دستگاه تصفیه آب فیلتر مینرال نصب شود تا مواد معدنی که در آب از بین رفته جبران شود.

افزودن مواد معدنی چه کمکی به بدن می کند؟

مصرف نوشابه های گاز دار و غذاهایی که روغن زیادی دارند باعث می شود تا در هنگام تجزیه در روده و معده در بدن حالت اسیدی پیدا کنند در چنین مواقعی بدن برای رفع این حالت از کلسیم استفاده می کند.

اگر در بدن کلسیم به مقدار کافی وجود داشته باشد بدن از این مواد استفاده می کند اما اگر کلسیم موجود در بدن کم باشد بدن برای رفع این حالت از کلسیم موجود در استخوان ها استفاده می نماید که باعث ایجاد مشکلاتی مانند پوکی استخوان و ترک پوست می شود.

فیلتر های مینرال با افزودن این مواد به آب تصفیه شده از این امر جلوگیری می کند و به بدن کمک می کند تا حالت اسیدی را رفع کند.

فیلتر مینرال برای استفاده در مسیر آب تصفیه شده مناسب است. استفاده از این فیلتر در آب شهری توصیه نمی شود زیرا ممکن است باکتری های که در آب شهری وجود دارند با مواد معدنی واکنش دهند و مواد معدنی باعث رشد این میکروب ها شود.

چرا باید از فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب استفاده کنیم؟

چرا باید از فیلتر مینرال در دستگاه تصفیه آب استفاده کنیم؟

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط