پیش تصفیه آبیاری قطره ای و مه پاش و تولید بخار

پیش تصفیه آبیاری قطره ای و مه پاش و تولید بخار

فناوری و تکنولوژ های پیشرفته باعث شده است که همه ی صنایع تغییر و تحولاتی داشته باشند از جمله برای کشاورزی می توان تغییرات بسیاری را در سال های اخیر مشاهده کرد که تحول قابل توجه و بسیار مهم آن در حوزه آبیاری می باشد که از روش آبیاری غرقابی به آبیاری قطره ای تغییر کرده است.

عمدتا آلودگی ها و آلاینده های ریز و درشت موجود در آب (مخصوصا آب زیر زمینی  و چاه که برای کشاورزی استفاده می شود) باعث دردسر هایی می شود ، در اینجا شن و ماسه ی زیادی که در آب وجود دارد نازل ها را کیپ کرده و به سرعت خرابی به وجود می آورد.

برای حل این مشکل در مرحله ی اول آب را تصفیه کرده تا مناسب استفاده باشد که این کار توسط مدل های مختلف پیش تصفیه با توجه به نوع مصرف و میزان ناخالصی آب ورودی انجام می شود.

پیش تصفیه ها همچنین در جریان کاری سیستم های مه پاش و تولید بخار استفاده می شوند.

پیش تصفیه در سیستم مه پاش

در مرغداری ها و دامداری ها که همیشه باید فضای کاری برای سلامت دام و طیور مرطوب باشد از سیستم های مه پاش که آب را حالت پودری در هوا پخش می کند ،استفاده می شود که قطعات این سیستم ها مثل نازل بسیار حساس هستند.

پیش تصفیه در سیستم تولید بخار

سیستم های تولید بخار در سونا و جکوزی استفاده می شود که از یک طرف اگر در دیگ بخار آب سخت وارد شود باعث رسوب شده و همه ی منافذ سیستم تولید بخار بسته و کیپ می شود.

از طرف دیگر آب و بخار داغ به همراه کلر و گاز شیمیایی اسیب های زیادی به بدن انسان می زند که همه ی این مشکلات با نصب پیش تصفیه مناسب حل شده و باعث کاهش خسارات می شود.

پیش تصفیه آبیاری قطره ای و مه پاش و تولید بخار

پیش تصفیه آبیاری قطره ای و مه پاش و تولید بخار

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط