پارامترهای کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب

پارامترهای کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب

آب خروجی از دستگاه تصفیه آب طی گذر از چندین فیلتر باید دارای ویژگی هایی باشد که نشان از کیفیت بالای آب بدهد. پارامترهایی وجود دارد که با کنترل و اندازه گیری آنها می توان به کیفیت نسبی آب پی برد. عواملی وجود دارد که میزان بسیار کم و یا میزان فراوان آنها می تواند کیفیت آب خروجی را تغییر دهد. از جمله سختی آنیونی و کاتیونی، قلیاییت، فلزات، مواد معدنی و غیره

سختی آب و هدایت الکتریکی :

جامدات محلول و غیر محلولی که در آب ورودی وجود دارد پس از گذر از فیلتر ممبران تبدیل به مواد جامد باقی مانده می شوند. یکی از مزایای هدایت الکتریکی آب که بسیار کاربردی نیز است در جهت پایش و یا سنجیدن منابع استفاده می شود. سازمان جهانی بهداشت برای هدایت الکتریکی آب یا همان خاصیت رسانایی آب عدد دقیقی را اعلام نکرده است اما برای جامدات محلول موجود در آب مقدار 100 mg/L را پیشنهاد داده است. مقدار بالای مواد معدنی و یا مقدار بسیار کم آن باعث ایجاد طعم و مزه ای در آب می شود و علاوه بر این سبب می شود آب در لوله ها ، اتصالات و سیستم ها رسوب ببندد. در نتیجه این رسوب در سیستم ها عملکرد دستگاه را دچار اختلال می کند. کیت های سختی سنج وظیفه دارند تا مقدار سختی آب را اندازه گیری کنند. با این کار هم کیفیت آب تصفیه شده را می سنجیم و هم از عملکرد صحیح دستگاه اطمینان خواهیم یافت.

قلیاییت آب :

قلیاییت آب بستگی به وجود و میزان بی کربنات، کربنات و هیدروکسید دارد. وجود این پارامترها در آب نشان از ظرفیت خنثی سازی اسیدها می دهد. آب ورودی به دستگاه های تصفیه آب با گذر از فیلتر قلیایی (در صورت وجود) خاصیت اسیدی خود را از دست می دهد و به آب قلیایی تبدیل می گردد. آب قلیایی تاثیرات بسیار مثبتی را بر سلامت انسان می گذارد و همچنین سوخت و ساز بدن را بالا می برد. به همین دلیل بهتر است قلیاییت آب سنجیده شود و مورد اندازه گیری قرار بگیرد.

پارامترهای کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب

پارامترهای کیفیت آب خروجی از دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط