ویژگی فیلتر کربن بلاک تصفیه آب نیمه صنعتی

ویژگی فیلتر کربن بلاک تصفیه آب نیمه صنعتی

یکی از فیلتر های دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی فیلتر کربن جامد است این فیلتر از جنس کربن ساخته شده و دارای روکش الیافی است که از رها سازی ذرات شکسته شده از فیلتر جلوگیری می کند.

در این فیلتر کربن را به صورت فشرده در قالب یک فیلتر تصفیه آب استوانه ای تولید می کنند که منافذ بسیار ریزی دارند.

فیلتر کربن بلاک وظیفه تکمیل مراحل قبل را به عهده دارد و رنگ, بو , مزه بد آب , مواد شیمیایی آلی و ذرات را جذب کرده و آبی زلال و شفاف ایجاد می کند.

این فیلتر از لحاظ حذف آلاینده های شیمیایی قوی تر از فیلتر کربن پودری است ولی از لحاظ حذف ذرات معلق ضعیف تر از فیلتر الیافی می باشد.

این فیلتر به صورت کارتریجی ساخته شده و باید درون هوزینگ قرار گیرد و عبارت cto روی آن هک شده است. قسمت بالا و پایین فیلتر کربن بلاک از اورینگ استفاده شده است که باعث می شود امکان ورود آب از بالا به پایین فیلتر وجود نداشته باشد طراحی آن به گونه ای است که آب می تواند از اطراف به فیلتر وارد شود.

در فیلتر کربن پودری آب به سرعت از کنار ذرات کربن رد شده و کربن نمی تواند جذب بالایی داشته باشد برای اطمینان از حذف کامل کلر و آلاینده های شیمیایی آب از این فیلتر استفاده می شود.

ساختار کربن فعال به صورت فشرده متخلخل است و شبیه بلوک ساخته شده که باعث می شود آب سطح تماس بیشتری داشته باشد و در این بازه زمانی فیلتر می تواند املاح باقی مانده را حذف کند.

این مسئله موجب می شود که آلاینده ها به طور کامل حذف شوند و نسبت به فیلتر کربن اکتیو قدرت بیشتری در جذب آلاینده های شیمیایی دارد, این فیلتر دارای دقت فیزیکی و شیمیایی است.

فیلتر کربن بلاک نیمه صنعتی مشابه فیلتر تصفیه آب خانگی است و تنها تفاوت آن در سایز شان است که نیمه صنعتی بزرگتر از خانگی است خانگی 10 اینچ است اما فیلتر نیمه صنعتی 20 اینچ می باشد که به دلیل بزرگتر بودن مقاوم تر است.

عمر فیلتر کربن بلاک بستگی به سختی آب، میزان مصرف و میزان آلاینده های موجود در آب دارد و معمولا پس از 9 ماه تعویض می شود و عمر بالایی دارد.

ویژگی فیلتر کربن بلاک تصفیه آب نیمه صنعتی

ویژگی فیلتر کربن بلاک تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط