وظیفه فیلتر ممبران واترتک

وظیفه فیلتر ممبران واترتک

این مطلب درباره ی یکی از فیلترهای مهم دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد و در آن درباره ی ویژگی ها و نحوه ی عملکرد این فیلتر ، علت اهمیت آن و همه ی سوالاتی که از این دست هستند اطلاعاتی بدست آوریم .

این فیلتر کدام فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد ؟ این فیلتر ، فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب است و در ادامه می خواهیم با آن آشنا شویم .

فیلتر ممبران یکی از فیلترهای بسیار مهمی است که در دستگاه تصفیه آب تعبیه شده است . این فیلتر چهارمین فیلتری است که در دستگاه تصفیه آب قرار گرفته شده است و گران ترین فیلتر در این دستگاه محسوب می شود .

حال دلیل اهمیت این فیلتر و گران بودن آن چیست ؟ اسمز معکوس یکی از فرآیندهایی است که از آن برای تصفیه آب استفاده می شود .

این فرآیند از غشا و قوانین مربوط به آن پیروی می کند . در یک غشا نفوذپذیری انتخابی وجود دارد یعنی فقط به موادی که در آن فرآیند لازم است ، اجازه ی ورود و خروج می دهد . ربط این موضوع به بحث ما در چیست ؟ در دستگاه های تصفیه آب فیلتری که این فرآیند را انجام می دهد ، فیلتر ممبران می باشد .

فیلتر ممبران ساختاری دارد ک همانند غشا عمل می کند چگونه ؟ در واقع فیلتر ممبران در خود دارای تعدادی لایه است که آب از این لایه ها عبور می کند . این لایه ها قادر به عبور دادن غلظت های خاصی از آب هستند ؛ بهتر است بگوییم لایه های تعبیه شده در فیلتر ممبران فقط قادر به عبور دادن آب هستند .

در این حالت که این لایه ها فقط آب را از خود عبور می دهند تمامی فلزات سنگین ، نمک های محلول و غیر محلول ، املاح و مواد معدنی و همگی آلاینده های موجود در آب در پشت این لایه ها به دام می افتند و اجازه ی عبور به آن ها داده نمی شود .

باکتری ها و قارچ ها و عوامل بیماری زای دیگر که در صورت ورود به بدن باعث بروز بیماری های مختلف در بدن می شوند هم در این فیلتر حذف خواهند شد .

برند واتر تک یکی از برندهای معتبر است که تولید کننده این فیلتر می باشد و فیلتر ممبران برند واتر تک دارای کیفیت بسیار بالایی است و در ساخت این فیلتر مواد اولیه مطلوب و خوبی به کار رفته است . این فیلتر پس از گذشت مدت زمان 12 الی 18 ماه باید تعویض شود .

وظیفه فیلتر ممبران واترتک

وظیفه فیلتر ممبران واترتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط