وظیفه فیلترهای جامبو پلی پروپیلن

وظیفه فیلترهای جامبو پلی پروپیلن

فیلتر الیافی از جنس پلی پروپیلن در مرحله اول دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد و به صورت کارتریجی داخل هوزینگ قرار می گیرد .

هوزینگ این مرحله شفاف می باشد به علت اینکه متوجه تغییر رنگ فیلتر بشویم و به موقع تعویض کنیم.

فیلتر الیافی توانایی حذف آلودگی ها همانند گل و لای، زنگ لوله و غیره را تا حد 5 میکرون را داراست.

فیلترهای جامبو پلی پروپیلن از فیلتر الیافی معمولی ضخیم تر هستند و تراکم آن از بیرون به سمت مرکز فیلتر بیشتر می شود بنابراین ذرات درشت تر توسط لایه های بیرونی و ذرات ریزتر توسط لایه های درونی به دام می افتند این فیلتر از سایز 10 اینچ به بالا را دارد.

فیلترهای جامبو معمولا برای دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی کارایی دارند.البته در نیمه صنعتی بیشتر بصورت 20 اینچ می باشد. زمان تعویض این فیلتر به نوع سختی آب ورودی به دستگاه تصفیه آب تغییر می کند.

به این صورت که اگر سختی آب بیش از حد باشد مسلما ناخالصی ها بیشتر می شود و فیلتر سریع تر اشباع می شود و سریع تر باید عوض شود.

اگر فیلتر به موقع تعویض نشود محل رشد باکتری ها خواهد شد و کارایی خود را از دست می دهد و با ورود این ناخالصی ها به فیلترهای بعدی عمر فیلترهای بعدی نیز کمتر خواهد شد و گاهی باعث می شود ممبران از بین برود.

وظیفه فیلترهای جامبو پلی پروپیلن

وظیفه فیلترهای جامبو پلی پروپیلن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط