هوزینگ فیلتر پیش تصفیه جوی واتر مدل JW20OR

هوزینگ فیلتر پیش تصفیه جوی واتر مدل JW20OR

هوزینگ از مهم ترین متعلقات دستگاه تصفیه آب خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی اسمز معکوس است و به عنوان محفظه برای فیلترهای کارتریجی دستگاه از آنها بهره می برند.

به علت تماس دائمی آب با هوزینگ بهتر است هوزینگ مورد استفاده در دستگاه استانداردهای لازم را داشته باشد و از مواد اولیه بسیار با کیفیت ساخته شده باشد.

جوی واتر (joy water) از تولید کنندگان به نام دستگاه های تصفیه و فیلترها و قطعات مربوط به تصفیه آب در ابعاد خانگی ، نیمه صنعتی و صنعتی است و تمامی محصولات آن تحت تایید سازمان های معتبر قرار گرفته اند.

کارخانه ساخت و مونتاژ این شرکت در کشور تایوان واقع شده است و سال های طولانی در این عرصه فعالیت داشته است.

هوزینگ فیلتر پیش تصفیه جوی واتر مدل JW20OR از محفظه های فیلترهای پیش تصفیه است و برای استفاده در انواع دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی، صنعتی و مکان هایی که دبی و مصرف آب بالایی دارند مناسب می باشد.

این هوزینگ با طول 20 اینچ و با قطر جامبو 4 تا 4.5 اینچ برای قرار دادن انواع فیلترهای پیش تصفیه نظیر فیلترهای کربن اکتیو گرانول و کربن بلاک مورد استفاده قرار می گیرد.

بدنه هوزینگ فیلتر پیش تصفیه جوی واتر مدل JW20OR به صورت مات و به رنگ آبی ساخته شده است و در قسمت بالایی آن هد هوزینگ (gap) به رنگ مشکی قرار گرفته است.

هد هوزینگ امکان این را می دهد که آب از ورودی هد وارد محفظه شود و پس از تصفیه از خروجی هد خارج شود.

 در ساخت هوزینگ فیلتر پیش تصفیه جوی واتر مدل JW20OR از مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیتی ساخته شده است به همین علت این محفظه هیچ گونه تغییراتی در طعم، مزه و بوی آب ایجاد نمی کند.

هوزینگ فیلتر پیش تصفیه جوی واتر مدل JW20OR

هوزینگ فیلتر پیش تصفیه جوی واتر مدل JW20OR

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط