هوزینگ فیلتر ممبران خانگی اوکی واتر

هوزینگ فیلتر ممبران خانگی اوکی واتر

اغلب فیلترهای ممبران در دستگاه های تصفیه آب خانگی از نوع کارتریجی هستند و برای نصب آنها وجود محفظه یا هوزینگ مناسب ضروری است.

بنابراین هوزینگ ممبران یکی از قطعات اصلی و ثابت سیستم های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است و باید در بهترین نوع و با بالاترین کیفیت انتخاب شوند.

هوزینگ فیلتر ممبران خانگی اوکی واتر (ok water) یکی از بهترین هوزینگ هایی است که از نظر کیفی بسیار قابل اطمینان می باشد زیرا توانسته است موفق به اخذ گواهی بین المللی از سازمان های جهانی WQA،FDA،NSF،CE و SGS شود.

دریافت تاییدیه از استانداردهای جهانی فوق یکی از مزیت های قابل توجه در هر دستگاهی است که می تواند  سبب اطمینان مصرف کننده از بابت کیفیت و بهداشت و ایمنی محصول باشد.

این هوزینگ طراحی استانداردی دارد و برای قرارگیری انواع فیلترهای ممبران خانگی مناسب است.

بدنه هوزینگ ممبران خانگی اوکی واتر با مواد اولیه بسیار مرغوبی ساخته شده است که هیچ گونه واکنشی با آب نشان نمی دهد و حین تماس با آب به هیچ عنوان ماده ای اضافه و سمی را از خود آزاد نمی کند.

 یک سر ورودی این هوزینگ که محل ورود آب می باشد دارای درپوش یا کلگی است که عایق بندی آن بسیار قابل اطمینان است و احتمال نشتی آب از آن بسیار پایین می باشد.

سر دیگر هوزینگ ممبران دارای دو خروجی می باشد که خروجی وسط مربوط به خروج آب تصفیه شده است و خروجی دیگر محل عبور پساب تولیدی ناشی از عملیات فیلتر ممبران می باشد.

هوزینگ فیلتر ممبران خانگی اوکی واتر از نظر مقاومت امتحان خود را پس داده و می تواند فشار بالای آب را در محدوه قابل توجهی بدون اینکه آسیب ببیند تحمل کند.

مشخصات فنی :

  • وزن : 0.3 کیلوگرم
  • ظرفیت : 190 لیتر
  • جنس بدنه : پلاستیک فشرده
  • ابعاد : طول 5 سانتیمتر، عرض 5 سانتیمتر و ارتفاع 30 سانتیمتر
هوزینگ فیلتر ممبران خانگی اوکی واتر

هوزینگ فیلتر ممبران خانگی اوکی واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط