هوزینگ فیلتر ممبران تصفیه آب

هوزینگ فیلتر ممبران تصفیه آب:

فیلتر ممبران ،فیلتر مرحله چهارم در دستگاه تصفیه آب می باشد و مهم ترین فیلتر در فرآیند تصفیه آب است.این فیلتر در روند تصفیه آب نقشی تعیین کننده دارد.فیلتر ممبران در دستگاه تصفیه آب درون محفظه ای به نام هوزینگ قرار می گیرد.

چون که هوزینگ در این فرآیند تحت فشار آب قرار می گیرد پس به همین دلیل باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد. در نتیجه در فرآیند ساخت هوزینگ استاندارد های لازم باید رعایت شوند.

کمپانی تولید کننده هوزینگ ممبران

یکی از کشور های سازنده دستگاه تصفیه آب که محصولات با کیفیتی را عرضه می کند کشور تایوان است پس هوزینگ های مربوطه نیز دارای کیفیت بسیار خوبی هستند زیرا این کشور دارای سابقه طولانی  در تولید هوزینگ ممبران را دارد و کیفیت آن توسط سازمان هایی مثلNSF،FDA وWATER QUALITY تایید شده است. بهترین هوزینگ ها آن دسته هستند که استاندارد Food grade را دارا باشند.

مشخصات و ویژگی های هوزینگ ممبران ORGANIC

  • جنس:پروپیلن فشرده
  • ظرفیت تحمل فشار:150PSI
  • ظرفیت تحمل حرارت:85درجه سانتی گراد

بخش هایی از هوزینگ ممبران دستگاه تصفیه آب

هوزینگ ها دارای یک ورودی و دو خروجی هستند که بر روی این ورودی ها و خروجی ها فقط اتصالات محفظه ممبران نصب می شود.کار یکی از این خروجی ها خارج کردن آب تصفیه شده و کار خروجی دیگر خارج کردن فاضلاب است.درپوشی که بر روی هوزینگ ممبران قرار می گیرد باید توسط دو اورینگ مخصوص عایق بندی شود.

هوزینگ و انواع آن

پس هوزینگ محلی برای حفظ فیلترهای مختلف در دستگاه تصفیه آب از جمله فیلتر ممبران شد. چون که در دستگاه تصفیه آب از فیلترهای مختلفی استفاده می شود پس در نتیجه تنوع هوزینگ ها نیز افزایش می یابد برای مثال ممکن است هوزینگ شفاف باشد و یا به صورت مات ساخته شود.

همچنین هوزینگ ها می توانند ابعاد مختلفی داشته باشند و به دو دسته جامبو و اسلیم تقسیم می شوند که با توجه به نیاز خانگی ،نیمه صنعتی و صنعتی  از هوزینگ لازم استفاده می شود.

هوزینگ فیلتر ممبران تصفیه آب

هوزینگ فیلتر ممبران تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا (کمپانی CCRA ) با ارائه محصولات با برند تجاری  از سال 1380 تا کنون توانسته در عرصه فروش و خدمات پس از فروش محصولات فوق درایران و خاورمیانه افتخارآفرین باشد.

تلفن تماس: 65522923-65522963-021           همراه: 09364848920-09122972091

مطالب مرتبط