هوزینگ فیلتر تصفیه آب داینامیس 20 اینچ جامبو

هوزینگ فیلتر تصفیه آب داینامیس 20 اینچ جامبو
هوزینگ محفظه ای است که از آن برای نگه داری فیلترهای تصفیه آب استفاده می شود، با توجه به ابعاد و ظرفیت فیلتر، هوزینگ های مختلفی نیز طراحی و تولید می شوند. هوزینگ های به کار برده شده در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی از نظر ابعاد و مقاومت با هوزینگ های خانگی کاملا متفاوت هستند.
هوزینگ فیلتر تصفیه آب داینامیس 20 اینچ جامبو محفظه ای است که می توان انواع فیلترهای الیافی، کربن فعال گرانول، کربن بلاک و غیره را با ارتفاع 20 اینچ و با قطر 5 اینچ را درون آن قرار داد. این هوزینگ وظیفه دارد از فیلتری که در آن استفاده می شود محافظت کند، از آنجایی که این هوزینگ در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی که مصرف و دبی بالایی دارند مورد استفاده قرار می گیرند، بدنه آن از پلاستیک بسیار مقاوم و فشرده از جنس پلی پروپیلن استفاده شده است.
البته از هوزینگ فیلتر تصفیه آب داینامیس 20 اینچ جامبو علاوه بر اینکه می تواند در بخش پایینی دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد، بلکه می توان در مسیر آب ورودی به کارگاه، ویلاها و ورودی ساختمان ها نیز استفاده کرد.
پورت ورودی و خروجی این هوزینگ نیز از جنس پلاستیک پلی پروپیلن فشرده و با قطر 1 اینچ طراحی و ساخته شده است. این هوزینگ طراحی زیبا و شکیلی دارد و می تواند فشاری تا حداکثر 80 بار را تحمل کند. دمای کاری این هوزینگ نیز از 4-45 درجه سانتی گراد متغیر است.
این هوزینگ نسبت به کیفیت بسیار بالا قیمت مناسبی نیز دارد و استفاده از آن به صورت جداگانه یا در دستگاه پیشنهاد می شود.

هوزینگ فیلتر تصفیه آب داینامیس 20 اینچ جامبو

هوزینگ فیلتر تصفیه آب داینامیس 20 اینچ جامبو

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط