هوزینگ فیلتر الیافی خانگی ربن

هوزینگ فیلتر الیافی خانگی ربن

اغلب دستگاه های تصفیه آب خانگی ربن دارای فیلترهای کارتریجی هستند، بنابراین محفظه یا هوزینگ به عنوان یکی از قطعات اصلی و ثابت برای این دستگاه ها به حساب می آید.

باید در بهترین نوع و با کیفیت بالا انتخاب شوند. هوزینگ ها در واقع محفظه ای هستند که فیلترهای کارتریجی الیافی، کربن فعال گرانول و کربن بلاک در آنها قرار می گیرند.

هوزینگ فیلتر الیافی خانگی ربن یکی از بهترین و مرغوب ترین هوزینگ ها است که می توان از آن در برخی از دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

از آنجایی که مدل این هوزینگ خاص دستگاه های تصفیه آب خانگی ربن است، بنابراین برای نصب آن در دستگاه های تصفیه آب مختلف محدودیت هایی وجود دارد و به همین دلیل قابلیت نصب بر روی بسیاری از دستگاه های تصفیه آب خانگی رایج موجود در بازار را ندارد.

هوزینگ فیلتر الیافی خانگی ربن برای سیستم تصفیه آب خانگی ربن مدل RNS-33 ساخته شده است و به صورت ثابت در این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.

این هوزینگ شامل دو بخش مهم بدنه و هد یا کلگی است. هد یا کلگی بر روی شیشه هوزینگ قرار می گیرد و محل ورود و خروج آب به هوزینگ بر روی هد کلگی قرار گرفته است.

این هوزینگ بدنه ای به رنگ سفید مات دارد و از جنس پلاستیک پلی پروپیلن با گرید غذایی ساخته شده است.

این هوزینگ به هیچ عنوان ناخالصی و طعم و مزه نامطبوعی به آب اضافه می کند و می توان با اطیمنان خاطر از آن استفاده کرد.

هوزینگ فیلتر الیافی خانگی ربن

هوزینگ فیلتر الیافی خانگی ربن

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط