هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه واتر سیف watersafe

هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه واتر سیف watersafe

می توان گفت اغلب فیلترهایی که در دستگاه های تصفیه آب خانگی واتر سیف (water safe) مورد استفاده قرار می گیرد به صورت کارتریجی طراحی شده اند و می توان آنها را درون محفظه های خالی قرار داد.

محفظه فیلتر با نام هوزینگ شناخته می شود. در واقع هوزینگ محلی برای نگهداری فیلترهای تصفیه است. از آن جایی که فیلترهای تصفیه در انواع بسیار گوناگونی طراحی می شوند پس هوزینگ ها نیز بسیار متنوع و دارای ساختارهای مختلف هستند.

با اینکه تنوع و طراحی در هوزینگ ها بالا است اما عموما سعی می شود تا هوزینگ ها به نحوی طراحی شوند که انواع مختلف فیلترها بتوانند درون آن قرار بگیرند.

هوزینگ فیلتر می تواند به صورت مجزاء و یا درون دستگاه تصفیه آب نصب شود. یکی دیگر از نکاتی که موجب تفاوت بین هوزینگ ها می شود مات و یا شفاف بودن بدنه آن ها است.

دستگاه های تصفیه آب واتر سیف دارای ظرفیت های مختلفی می باشند و می توانند از نوع خانگی و یا نیمه صنعتی باشند. به همین دلیل ابعاد هوزینگ مورد استفاده در آنها نیز متغیر است.

هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه واترسیف از نظر ابعادی در ارتفاع های 5 و 7 و 10 و 20 اینچ طراحی و ساخته می شوند. از نظر قطر نیز هوزینگ ها به دو دسته جامبو و اسلیم تقسیم بندی می شوند.

هوزینگ های ساخته شده برای ورود آب سرد و همچنین آب گرم طراحی شده اند همچنین ممکن است برخی از هوزینگ ها استحکام بسیار بالایی داشته باشند و به صورت نشکن ساخته شده باشند.

یکی از نکات مهمی که در ساخت هوزینگ ها مطرح است این می باشد که مواد سازنده هوزینگ از کیفیت لازم و استانداردهای مواد غذایی و آشامیدنی بهره مند باشد.

زیرا آب درون دستگاه درون هوزینگ ها به طور مستقیم جریان دارد و در صورتی که هوزینگ کیفیت لازم را نداشته باشد می تواند کیفیت آب را پایین آورد.

هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه واتر سیف از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند و از مواد درجه یک غذایی ساخته شده اند. واترسیف یک کمپانی تایوانی است که به تولید انواع دستگاه های تصفیه آب، فیلترها و تجهیزات پرداخته است.

هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه واتر سیف watersafe

هوزینگ فیلترهای پیش تصفیه واتر سیف watersafe

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط