هوزینگ تصفیه آب خانگی تانک پک مدل H1

هوزینگ تصفیه آب خانگی تانک پک مدل H1

هوزینگ یکی از ضروری ترین قطعات در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس به حساب می آید. دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای سه فیلتر پیش تصفیه هستند که معمولا از نوع کارتریجی می باشند. فیلترهای کارتریجی به آن دسته از فیلترهایی می گویند که محفظه ندارند و باید درون محفظه هایی جداگانه با نام هوزینگ قرار بگیرند.

بین هوزینگ فیلتر مرحله اول و فیلترهای کربنی دستگاه تصفیه تفاوت هایی وجود دارد. هوزینگ تصفیه آب خانگی تانک پک مدل H1 از محفظه هایی است که معمولا برای فیلتر مرحله اول دستگاه یعنی فیلتر الیافی مورد استفاده قرار می گیرد.

بدنه این هوزینگ از جنس پلاستیک با استاندارد مواد غذایی است. مواد اولیه در ساخت این هوزینگ از کیفیت بالایی برخوردار هستند و هیچ گونه تغییری به سبب ایجاد تماس دائمی با آب، به وجود نمی آورند.

این هوزینگ در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی قابلیت استفاده دارد و می توان انوع فیلترهای الیافی خانگی را درون آن قرار داد. بدنه شفاف و شیشه ای هوزینگ تصفیه آب خانگی تانک پک مدل H1 به این علت است که با مشاهده فیلتر الیافی از زمان تعویض آن آگاه شد.

هوزینگ تصفیه آب خانگی تانک پک مدل H1 دارای دو بخش بدنه و هد (gap) است. بدنه هوزینگ استوانه ای شکل است و هر چه به قسمت انتها نزدیک تر می شود قطر آن کمی کمتر می شود.

کلاهک بخشی از هوزینگ است که آب از آن ورود و خروج می کند. در قسمت هد این هوزینگ دو اورینگ بر روی هم قرار گرفته اند و این باعث می شود تا احتمال نشتی آب از هوزینگ بسیار پایین بیاید. به اصطلاح دیگر هوزینگ تصفیه آب خانگی تانک پک مدل H1 به صورت دابل اورینگ طراحی شده است.

مشخصات فنی :

  • ظرفیت : 220 لیتر در طول شبانه روز
  • وزن : 2 کیلوگرم
  • ابعاد : 15 سانتیمتر طول، 7 سانتیمتر عرض و 7 سانتیمتر ارتفاع
هوزینگ تصفیه آب خانگی تانک پک مدل H1

هوزینگ تصفیه آب خانگی تانک پک مدل H1

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط