نمایندگی فروش فیلتر پست کربن خانگی

نمایندگی فروش فیلتر پست کربن خانگی

دستگاه تصفیه آّب خانگی از شش مرحله فیلتراسیون تشکیل شده است . پنجمین فیلتر این دستگاه فیلتر پست کربن می باشد . فیلتر پست کربن از فیلترهایی است که در بالای براکت دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد .

این فیلتر پس از فیلتر ممبران دستگاه تصفیه آب قرار می گیرد و به حذف طعم و بوی نامطبوع آب می پردازد .

آبی که وارد دستگاه تصفیه آب می شود از مراحل مختلفی می گذرد و طی گذر از این مراحل مواد ناخالص موجود در خود را از دست می دهد و خالص سازی آن انجام می شود .

آب پس از آن که از چهارمین مرحله فیلتراسیون خود عبور کند وارد مخزن ذخیره ی دستگاه تصفیه آب می شود و در آن جا از آن نگهداری می شود و در صورت نیاز از مخزن ذخیره خارج می شود .

آب تصفیه شده ممکن است مدت زمان زیادی در مخزن ذخیره نگهداری شده باشد و در این مدت آلوده شده باشد به همین علت پس از خارج شدن از مخزن ذخیره وارد فیلتر پنجم دستگاه تصفیه آب می شود .

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آب از جنس کربن اکتیو پودری اینلاین می باشد و کربن موجود در این فیلتر موادی که باعث آلودگی آب تصفیه شده ، شده است را از آن حذف می کند و طعم و بوی آب را بهبود می بخشد .

فیلتر پست کربن دستگاه تصفیه آّب پس از گذشت مدت زمان 12 ماه باید تعویض شود .

در هنگام خرید این فیلتر به برندی که از آن می خواهید دقت کنید و استانداردهای لازمه ای که باید داشته باشد که عبارت است از NSF ، Water Quality  ، FDA را بررسی کنید زیرا محصولی که این استانداردها را دریافت کرده باشد ، آزمایش های مختلفی روی آن انجام شده است تا کیفیت آن بررسی شود و مورد تایید قرار گیرد .

نمایندگی فروش فیلتر پست کربن خانگی

نمایندگی فروش فیلتر پست کربن خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط