نحوه نصب فیلتر الیافی 1 میکرون c.c.k

نحوه نصب فیلتر الیافی 1 میکرون c.c.k

برند c.c.k از برندهای موفق در صنعت تصفیه آب و فاضلاب می باشد . این برند تولید کننده دستگاه های تصفیه آب و همچنین فیلترها و لوازم جانبی آن است .

برند c.c.k استانداردهای لازمه را از  سازمان های CE ، FDA ،WQA و NSF دریافت کرده است و محصولاتی با کیفیت تایید شده را عرضه می کند .

فیلتر الیافی اولین فیلتر دستگاه تصفیه آب می باشد . این فیلتر از جنس الیاف پلی پروپیلن می باشد که این الیاف در هم به صورت فشرده تابیده شده اند .

فیلتر الیافی c.c.k با دقت یک میکرون توانایی حذف ذراتی که در آب هستند و اندازه ای در حدود یک میکرون دارند ، را دارد . در دستگاه های تصفیه آب خانگی این فیلتر در اندازه و ابعاد 10 اینچ است .

در دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتر الیافی به حذف ذراتی مانند شن و ماسه می پردازد . این فیلتر به رنگ سفید می باشد و با گذشت زمان و انجام عمل تصفیه آب رنگ این فیلتر تغییر می کند و قهوه ای می شود.

به طور کلی این فیلتر پس از گذشت سه ماه باید تعویض شود . پس از سه ماه قدرت تصفیه این فیلتر و حذف ذرات درشت آن کاهش می یابد و این موضوع در مزه ی آب تاثیر خواهد داشت .

این فیلتر درون محفظه ای به نام هوزینگ قرار می گیرد و نوع هوزینگ آن شفاف می باشد . علت شفاف بودن هوزینگ فیلتر الیافی ، قابل مشاهده بودن رنگ فیلتر و تشخیص زمان تعویض آن می باشد .

نحوه نصب فیلتر الیافی 1 میکرون c.c.k

نحوه نصب فیلتر الیافی 1 میکرون c.c.k

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط