نحوه تعویض فیلتر داخلی یخچال ساید باید ساید

نحوه تعویض فیلتر داخلی یخچال ساید باید ساید

نصب و استفاده از فیلتر داخلی یخچال سبب می شود تا آب تصفیه شده و گوارا و یخ هایی شفاف و کریستالی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد.

به همین دلیل استفاده از فیلتر داخلی برای یخچال ضروری است و می تواند تاثیرات مثبتی را در بالاتر بردن کیفیت آب داشته باشد.

فیلتر داخلی یخچال در یخچال های ساید باید ساید ممکن است در نقاط مختلفی چون سمت راست و بخش بالایی یخچال، فضای بین محفظه میوه ها، بخش پایین و سمت راست یخچال و گاهی در بخش پشتی یخچال نصب شود.

برخی از یخچال های ساید بای ساید دارای چراغ فیلتر می باشند که با روشن شدن چراغ زمان تعویض فیلتر یادآوری می شود. برای تعویض فیلتر داخلی یخچال می توانید مراحل زیر را انجام دهید.

  • گاهی اوقات فشار آب باعث می شود تا نتوانید فیلتر را به آسانی خارج کنید، به همن دلیل بهتر است در ابتدا شیر ورودی آب به داخل یخچال را ببنید و سپس اهرم برداشت آب یخچال را فشار دهید تا آب تخلیه شود.

  • سپس محل نصب فیلتر را پیدا کنید.

  • فیلتر تصفیه را با استفاده از دستگیره نصب شده بر روی آن بر خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

  • و در حالی که فیلتر را می چرخانید آن را بیرون بکشید.

  • فیلتر تصفیه جدید را از روکش خارج کنید و آن را در محل مورد نظر قرار دهید و آن را مجددا برخلاف عقربه های ساعت بچرخانید و به سمت داخل فشار دهید تا در جای خود محکم شود.

  • شیر ورودی آب به یخچال را باز بگذارید.

  • دقت داشته باشید که پس از هر بار تعویض فیلتر یخچال، 10 لیتر آب اول برای شرب مناسب نمی باشد و اجازه دهید تا این آب تخلیه شود.

نکته : فیلترهای داخلی یخچال تنها از کربن و یا فیلتر الیافی استفاده می کنند و آب به طور کامل تصفیه نمی شود. بهتر است از دستگاه های تصفیه آب خانگی برای تصفیه آب یخچال و هم برای آب شیر استفاده نمایید تا هیچ گونه رسوب و آلاینده ای نداشته باشد.

نحوه تعویض فیلتر داخلی یخچال ساید باید ساید

نحوه تعویض فیلتر داخلی یخچال ساید باید ساید

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط