ممبران 200 گالنی تصفیه آب نیمه صنعتی

ممبران 200 گالنی تصفیه آب نیمه صنعتی

در فرآیند اسمز آب خالص از طریق یک غشای نیمه‌تراوا از محلولی با فشار اسمزی کمتر به محلولی با فشار اسمزی بیشتر منتقل می شود. فرآیند اسمز معکوس برعکس این فرآیند است که در آن با اعمال فشار، آب با عبور از یک غشای نیمه‌تراوا تصفیه می شود.

 در دستگاه‌های تصفیه آب نیمه صنعتی، فیلتر ممبران اسمز معکوس یا (RO)  با نام غشای نیمه‌تراوا وجود دارد که فیلتر مرحله چهارم دستگاه تصفیه آب نامیده می‌شود.

فشار لازم برای انجام این فرآیند اسمز معکوسی توسط پمپ دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی تأمین می‌شود.

فیلتر ممبران 200 گالن یکی از قطعات بسیار مهم در سیستم های تصفیه آب نیمه صنعتی می باشد که حتما باید در زمان استاندارد آن تعویض گردد تا عملکرد به سزایی در سیستم تصفیه آب دستگاه شما داشته باشد.

آب پس از ورود به فیلتر مرحله چهارم که قلب دستگاه نیز نامیده می شود به صورت میکرونی و با دقت بسیار بالا تصفیه شده و از هر لحاظ پاکسازی می شود.  فیلتر ممبران 200 گالنی توانایی حذف مواد مضر موجود در آب را داراست .

یکی از خواص مهم این فیلتر حذف نیتریت ، نیترات ، آرسنیک ، ویروس ها و نمک های مضر آب می باشد که نقش مهمی در تصفیه آب دارد و توصیه می شود.

که زمان تعویض فیلتر این مرحله از دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی را به تعویق نیندازید تا از آلودگی های جدی آب در امان باشید.

این فیلتر ممبران می تواند آب را تا 200 گالن در شبانه روز تصفیه نماید و مناسب برای دستگاههای RO و دستگاهای نیمه صنعتی 200 و 400 گالن است.

ممبران 200 گالنی تصفیه آب نیمه صنعتی

ممبران 200 گالنی تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • دستگاه تصفیه آب 200 گالن language:fa

مطالب مرتبط