مقایسه فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین و هوزینگی تصفیه آب

مقایسه فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین و هوزینگی تصفیه آب

فیلتر الیافی در اولین مرحله از دستگاه تنها وظیفه فیلتراسیون فیزیکی آب را بر عهده دارد به همین دلیل آب تنها جامدات معلق را از دست می دهد و آلاینده های شیمیایی همچنان درون آب باقی می مانند و نیاز به تصفیه آن ها وجود دارد. فیلتر کربن اکتیو گرانول در دومین مرحله از دستگاه تصفیه آب وظیفه تصفیه شیمیایی آب را عهده دار است. فیلتر کربن اکتیو گرانول به صورت پودری در آمده است و به آسانی قادر به حذف مواد شیمیایی می باشد.

این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی به صورت هوزینگی و اینلاین ارائه می شوند. هر دو نوع از فیلترهای کربن اکتیو گرانول در فرآیند تصفیه آب به صورت مشابه عمل می کنند و تنها تفاوت آن ها بین ساخت بدنه و نحوه قرار گیری فیلتر در دستگاه است.

فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی به شکل قالب استوانه ای شکل طراحی می شود و جنس بدنه خارجی آن معمولا از پلاستیک است که به آن کارتریج می گویند. در واقع ذرات کربن درون کارتریج قرار می گیرند. این نوع از فیلتر باید درون محفظه های خانگی به نام هوزینگ قرار بگیرد. فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی نسبت به فیلترهای کربنی اینلاین قیمت مناسب تری دارند و انواع متنوع تری از آنها تولید می شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول خطی (inline) به شکل کپسولی ساخته شده است و دو سر آن پلمپ می باشد. ذرات کربن درون این کپسول قرار گرفته اند. تعویض فیلتر کربن فعال گرانول در مدت زمان کوتاه تر و با سهولت انجام می شود. هزینه تعویض فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین مانند فیلتر الیافی خطی بالاتر است زیرا کربن و محفظه هر دو باهم تعویض می شوند.

فیلترهای پیش تصفیه دستگاه های تصفیه آب خانگی معمولا از نوع هوزینگی هستند و کمتر مدل هایی به صورت اینلاین ساخته می شوند در نتیجه فیلترهای اینلاین کمتر در بازار موجود می باشند و حتی در بعضی از دستگاه های تصفیه آب قدیمی، فیلترهای اینلاین آن دیگر یافت نمی شود.

فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین هر برندی با برند دیگر متفاوت است و برای تعویض آن باید حتما همان مدل را خریداری کرد، اما فیلتر کربن اکتیو گرانول هوزینگی بیشتر برندها باهم مشابه هستند و میتوان به جای یکدیگر استفاده کرد.

مقایسه فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین و هوزینگی تصفیه آب

مقایسه فیلتر کربن اکتیو گرانول اینلاین و هوزینگی تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط