مقایسه فیلتر الیافی هوزینگی و اینلاین در دستگاه تصفیه آب

مقایسه فیلتر الیافی هوزینگی و اینلاین در دستگاه تصفیه آب

فیلتر الیافی جزء فیلترهای پیش تصفیه در دستگاه تصفیه آب خانگی به حساب می آید و وظیفه دارد تا با حذف ذرات معلق و ناخالصی ها از ورود آنها به فیلترهای مراحل بعد و مسدود شدن زود هنگام آن ها جلوگیری کند. فیلتر الیافی خانگی با دقت 1 یا 5 میکرون توانایی حذف ذراتی چون شن و ماسه، گل و لای، جلبک و رسوبات را دارد.

فیلتر الیافی از نظر نحوه قرار گرفتن درون سیستم به دو دسته هوزینگی و اینلاین تقسیم می شوند. فیلتر الیافی هوزینگی و اینلاین وظیفه ای کاملا مشابه دارند تنها تفاوت آن ها در ساختار فیلتر است.

فیلتر الیافی هوزینگی به صورت دستی از هوزینگ خارج و نصب می شود. مزیت این فیلترها این است که هنگام تعویض فیلتر الیافی نیازی به تعویض کل کارتریج ندارید بلکه تعویض خود فیلتر کفایت می کند و از هوزینگ فیلتر می توانید تا مدت ها استفاده کنید. جهت خارج کردن فیلتر الیافی از محفظه کافی است محفظه فیلتر را با چرخش به سمت چپ باز کنید و فیلتر را خارج نموده و فیلتر جدید را وارد محفظه کنید.

فیلتر الیافی از نوع اینلاین (inline) محفظه ای بسیار کوچک می باشد که خود فیلتر الیافی نیز درون آن نصب شده است. فیلترهای اینلاین از نظر ابعاد بسیار کوچک تر از فیلترهای کارتریجی هستند و تعویض آنها نیز با سهولت انجام می شود. از آنجایی که در فیلتر الیافی اینلاین هم محفظه و هم فیلتر هر دو باهم تعویض می شوند پس هزینه تهیه و سرویس و تعویض آن از فیلترهای هوزینگی کمی بیشتر است. از مزیت های دیگر این نوع فیلتر الیافی می توان به بهداشتی تر بودن آن اشاره کرد. به سبب اینکه محفظه فیلتر هر چند وقت یکبار تعویض می شود امکان رشد و تکثیر هیچ نوع باکتری در آن وجود نخواهد داشت.

مقایسه فیلتر الیافی هوزینگی و اینلاین در دستگاه تصفیه آب

مقایسه فیلتر الیافی هوزینگی و اینلاین در دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط