معرفی فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب وتک

معرفی فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب وتک

موضوعی که برای این مطلب انتخاب شده است و می خواهیم با آن آشنا شویم یکی از فیلترهایی است که جزء فیلترهایی است که برای ارتقاء فیلتراسیون از آن یاد می شود . این فیلتر ، فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب می باشد .

فیلتر قلیایی چه فیلتری است ؟

فیلتر قلیایی یکی از فیلترهایی است که پس از مرحله ششم فیلتراسیون دستگاه تصفیه آب می تواند به عنوان یکی دیگر از فیلترهای دستگاه تصفیه آب به آن اضافه شود و همان طور که از نام این فیلتر پیداست این فیلتر آب را قلیایی می کند و PH آن را از محدوده PH آب مقطر که 7 است خارج می سازد و PH را تا حدود عدد 9 می برد .

فیلتر قلیایی چه ساختاری دارد و چگونه  PH آب را افزایش می دهد ؟ فیلتر قلیایی از استوانه ای از جنس پلاستیک تشکیل شده است و در درون آن موادی قرار گرفته شده است که با ترکیب این مواد و آب PH آب افزایش پیدا می کند .

نصب این فیلتر بر روی دستگاه تصفیه آب اجباری نیست و در صورتی که شما بخواهید می توانید آن را تهیه و روی دستگاه تصفیه آب خود نصب کنید .

فیلتر قلیایی طول عمری 12 ماهه دارد و پس از گذشت این مدت زمان باید تعویض شود .

برند وتک یکی از برندهایی است که به تولید دستگاه های تصفیه آب و فیلترها و کلیه قطعات مربوط به آن می پردازد و در صنعت تصفیه آب یکی از برندهای معتبر و شناخته شده می باشد .

همه ی محصولات تولید شده توسط این برند از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و مورد تایید سازمان استاندارد هستند .

معرفی فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب وتک

معرفی فیلتر قلیایی دستگاه تصفیه آب وتک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط