معایب فیلترهای خطی تصفیه آب خانگی نسبت به فیلترهای هوزینگی

 معایب فیلترهای خطی تصفیه آب خانگی نسبت به فیلترهای هوزینگی

فیلترهای اینلاین (inline) یا خطی نوع جدیدتری از فیلتر تصفیه می باشند و به دلیل مزایا فراوان استفاده از آنها در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار رایج شده است.

تعویض آسان با سرعت بیشتر، تعویض تمیزتر و بدون ایجاد آلودگی، بهداشت بالاتر در طول مدت استفاده از دستگاه، طراحی کم جا و زیبا از مزایا این فیلترها است.

اما در کنار این مزایا معایبی نیز در استفاده از فیلترهای خطی نسبت به انواع کارتریجی وجود دارد.

هزینه بالاتر از ایرادهایی است که به فیلترهای خطی وارد شده می باشد. طبیعی است که با تعویض محفظه و خود فیلتر به صورت یکجا هزینه بیشتری باید پرداخت شود.

در حالی که هزینه تعویض و نصب دستگاه های تصفیه آب خانگی هوزینگی کمتر است.

یکی دیگر از معایب فیلترهای خطی این است که عموما استاندارد ثابتی ندارند، در واقع ممکن است فیلترهای خطی شکل خاصی داشته باشند.

تنها بر روی انواع خاصی از دستگاه ها قابل استفاده باشد. با این وجود ممکن است برای تعویض فیلتر نیاز به هزینه بیشتر به جهت نایاب بودن نوع خاص آن باشد.

در برخی از فیلترهای خطی از اتصالات فیتینگی سر خود استفاده شده است که باعث می شود تا نصب آن راحت تر باشد، در حالی که برخی فیلترهای خطی دارای رزوه جهت اتصال مهره هستند.

ظرفیت تصفیه فیلترهای خطی کمتر از فیلترهای هوزینگی است زیرا در ابعاد کوچکتر ساخته می شوند.

مقدار موادی که در فیلترهای اینلاین استفاده می شود کمتر است به همین دلیل زودتر اشباع می شوند درنتیجه فیلترهای اینلاین را زودتر از فیلترهای کارتریجی باید تعویض کرد.

با توجه به توضیحات بالا، هزینه ی استفاده از فیلترهای هوزینگی کمتر بوده و مقرون به صرفه تر است به همین دلیل استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی با فیلترهای کارتریجی رایج تر می باشند.

اما برای کسانی که با مشکل کمبود فضا مواجه هستند دستگاه های تصفیه آب خانگی با فیلترهای پیش تصفیه خطی بهترین پیشنهاد است.

معایب فیلترهای خطی تصفیه آب خانگی نسبت به فیلترهای هوزینگی

معایب فیلترهای خطی تصفیه آب خانگی نسبت به فیلترهای هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط