مشخصات فیلتر پست کربن جوی واتر (joy water )

مشخصات فیلتر پست کربن جوی واتر (joy water )

فیلتر پست کربن جوی واتر نوعی فیلتر است که برای حذف ناخالصی ها و مواد شیمیایی موجود آب در دستگاه های تصفیه آب به کار می روند.

کاربرد این فیلتر به عنوان تصفیه نهایی است و در بخش پایانی مسیر تصفیه قرار دارد تا تمام ناخالصی های جا مانده را حذف کند.

فیلتر پست کربن در دستگاه های تصفیه آب شش مرحله ای در مرحله پنجم قرار دارند و بلافاصله بعد از فیلتر ممبران است ، آب وارد شده به مخزن ممکن است در طولانی مدت بو بگیرد که با کمک این فیلتر که قابلیت تصفیه نهایی را دارد ، بو یا مواد شیمیایی به جا مانده در آب حذف می شود.

این فیلتر مانند فیلتر مرحله دوم ( فیلتر کربن گرانول یا اکتیو ) می باشد که در ساختار آن از زغال پوسته نارگیل استفاده شده است که هیچگونه ضرری برای انسان ندارد.

فیلتر پست کربن فقط و فقط از نوع خطی است که دارای یک محفظه پلاستیکی به شکل استوانه است ، این استوانه توسط کربن پودری پر شده است.

قدرت جذب این فیلتر بستگی به کیفیت کربن استفاده شده در این فیلتر دارد. به این معنی که هرچه کیفیت کربن بیشتر باشد توانایی جذب این فیلتر بالاتر است و هرچه کیفیت آن پایین تر باشد قدرت فیلتر برای جذب ناخالصی ها کمتر است.

ورودی فیلتر پست کربن جوی واتر دارای دو قسمت می باشد ، یکی از قسمت های ورودی به فیلتر مرحله چهارم (فیلتر ممبران ) متصل می شود و قسمت دیگر ورودی آن به مخزن متصل است.

در کنار قسمت ورودی این فیلتر دارای یک قسمت خروجی نیز می باشد که قسمت خروجی آن متصل به فیلتر مرحله ششم یا آخر (فیلتر مینرال ) است.

فیلتر پست کربن جوی واتر اغلب روی دستگاه های تصفیه آب که با فرایند اسمز معکوس عمل می کنند قرار می گیرد.

طول عمر این قطعه نیز بستگی به نگهداری و میزان مصرف دارد اما به طور معمول حداقل هر 6 ماه یکبار و حداکثر پس از 1 سال باید تعویض شود.

مشخصات فیلتر پست کربن جوی واتر (joy water )

مشخصات فیلتر پست کربن جوی واتر (joy water )

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط