مشخصات فیلتر شماره 2 در دستگاه تصفیه آب خانگی

مشخصات فیلتر شماره 2 در دستگاه تصفیه آب خانگی

فیلتر مرحله دوم نقش بسزایی در کیفیت آب خروجی تصفیه شده از انواع دستگاه تصفیه کننده آب چه خانگی و چه صنعتی و نیمه صنعتی را خواهد داشت. این فیلتر کربن گرانول نام دارد.

این فیلتر کربن فعال ماده‌ای دارای بار مثبت دارد و به همین خاطر می‌تواند بسیاری از آلاینده‌های موجود در آب را دفع کند. فیلتر کربن گرانول که به آن فیلتر کربن فعال نیز گفته می‌شود مواد شیمیایی را براساس سایز منافذ خود جذب می‌کند.

این فیلتر از کربن فعال دارای پایه گیاهی و از زغال پوسته نارگیل تشکیل شده بنابراین قادر است کلر، گازهای شیمیایی محلول در آب، مواد آلی شیمیایی، مشتقات کلر،آفت کش ها، بو و طعم نامطبوع را از آب حذف کند. این فیلتر از نوع فیلترهای کارتریجی می باشد که داخل هوزینگ تصفیه آب خانگی قرار می گیرد.

مزایای فیلتر کربن گرانول دستگاه تصفیه آب خانگی

همانطور که در بالا اشاره شده است به دلیل وجود کربن فعال داخل این فیلتر موجب شفاف سازی آب می شود و چون خاصیت جذب کردن دارد به خاطر وجود همان کربن تمامی گازها و مواد آلی شیمیایی محلول در آب بو و طعم ناخوشایند و کلر را از آب جدا می کند.

بدلیل اینکه این فیلتر داخل محفظه (هوزینگ) قرار دارد بلافاصله بعد از تماس با آب وارد فرآیند گندزدایی می شود و مواد سرطان زا از آب حذف می شوند و در نهایت آب خروجی از آن بسیار خالص و شفاف بوده و طعم و بویی نخواهند داشت.

طول عمر بالای فیلتر کربن گرانول یکی دیگر از مزایای آن می باشد چون بیشترین سطح تماس را برای حذف ذرات دارد پس طبیعی است که از عمر بالایی برخوردار باشد.

بدلیل اینکه این فیلتر از زغال پوسته نارگیل ساخته شده و کاملا گیاهی است پس برای سلامتی انسان هیچ گونه ضرری نخواهد داشت و کیفیت آب تصفیه را افزایش خواهد داشت.

مشخصات فیلتر شماره 2 در دستگاه تصفیه آب خانگی

مشخصات فیلتر شماره 2 در دستگاه تصفیه آب خانگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط