مشخصات فیلتر سرامیکی 

مشخصات فیلتر سرامیکی 

فیلتر سرامیکی فیلتری از جنس سرامیک است ، که عملکرد این فیلتر سرامیکی همانند فیلتر رسوب گیر الیافی می باشد، اما نقطه قوت فیلترسرامیکی این است که این فیلتر دقت بالاتری نسبت به فیلتر رسوب گیر الیافی دارد. فیلتر سرامیکی در دستگاه های تصفیه آب بعد از فیلتر الیافی قرار می گیرد.

فیلتر سرامیکی توانایی حذف ناخالصی هایی مثل : گل و لای، رسوبات، باکتری ها، انگل هایی با ذرات بزرگتر از 0.5 میکرون هستند را از آب حذف می کند.

این فیلتر نمی تواند ویروس های موجود در آب را حذف کند، زیرا اندازه ذرات ویروس معمولا کوچکتر از 0.5میکرون است.

لازم به ذکر است که این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی کاربرد ندارد. زیرا دستگاه های تصفیه آب خانگی دارای فرایند اسمز معکوس هستند که این فرایند با کمک فیلتر ممبران با دقت و قدرت بالا استفاده می شود.

گاهی اوقات پیش می آید که دستگاه تصفیه آب ، آبی را تصفیه می کند که دارای گل و لای و یا ناخالصی های زیادی می باشد، که همین سبب گرفتگی بیشتر و زودتر از زمان مشخص شده فیلترها می شود.

برای جلوگیری از این موضوع و عملکرد بهتر و مفیدتر دستگاه تصفیه آب فیلتر سرامیکی بعد از فیلتر رسوب گیر الیافی قرار می گیرد و باعث کاهش فشار ممبران و افزایش طول عمر آن می شود.

این فیلتر وظیفه حذف انگل و باکتری ها را دارد و آنها را گیر می اندازد و بعد از گذشت مدتی تکثیر می کند ، معمولا طول عمر این فیلتر حدودا 6 ماه می باشد و حتما باید در زمان مشخص شده تعویض شود تا به کیفیت آب و دیگر فیلتر ها آسیب نرسد.

فیلتر سرامیکی قابل شستشو است و زمانی که رسوبات در آن ته نشین می شود ، باید هرچند وقت یکبار سطح خارجی آن تمیز شود. برای انجام این کار می توان از سمباده یا چاقوی تیز انجام شود ، تا روزنه های فیلتر سرامیکی دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات فیلتر سرامیکی 

مشخصات فیلتر سرامیکی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط