مشخصات فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب

مشخصات فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب

دستگاه های تصفیه آب به روش اسمز معکوس به طور معمول دارای 6 مرحله هستند . این دستگاه ها به ترتیب دارای فیلتر های الیافی ، کربن فعال گرانول ، کربن بلاک ، ممبران ، پست کربن و مینرال است . برخی از کمپانی های تولید کننده دستگاه تصفیه آب از فیلتر های مکمل مانند فیلتر اکسیژن ساز استفاده می کنند .

فیلتر اکسیژن ساز در دستگاه های تصفیه آب باعث بهبود و بالا رفتن کیفیت آب تصفیه شده می شود و معمولا در آخرین مراحل دستگاه قرار می گیرند  .

فیلتر اکسیژن ساز به طور کلی باعث آزاد شدن مقدار زیادی اکسیژن در آب می شود که این کار کمک به فراهم کردن منابع لازم برای سوخت و ساز بدن می کند .

فیلتر اکسیژن ساز خواص پزشکی دارد و کمک به رفع بعضی از بیماری ها می کند . این فیلتر ساخته شده از مواد بیوسرامیکی است و ساختار مولکولی آب را می شکند ، این موضوع سبب آزاد شدن اکسیژن بیشتری در آب می شود .

با بیشتر شدن اکسیژن در آب ، قدرت جذب آن توسط بدن و سوخت و ساز سلولی افزایش می یابد که کمک به نشاط و شادابی بیشتر بدن می کند .

نکته قابل توجه در رابطه با فیلتر اکسیژن ساز این است که اکسیژن رسانی مناسب به سلول های بدن کمک بسیاری به عملکرد سیستم عصبی بدن می کند .

عمر مفید فیلتر اکسیژن ساز 12 ماه است که بعد از گذشت این زمان باید تعویض شود ، در غیر این صورت کیفیت آب را افزایش نمی دهد و بلکه باعث فراهم شدن محیط برای رشد باکتری ها و در نتیجه آسیب به دستگاه تصفیه و کاهش کیفیت آب تصفیه شده می شود .

از مزایای فیلتر اکسیژن ساز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • افزایش اکسیژن موجود در آب تصفیه
  • بهبود سلامت و رفع خستگی
  • تنظیم متابولیسم و افزایش آن
  • افزایش سوخت و ساز سلول های بدن
مشخصات فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب

مشخصات فیلتر اکسیژن ساز دستگاه تصفیه آب

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

  • فیلتر اکسیژن language:fa

مطالب مرتبط