مشخصات فیلتر الیافی 5 میکرونی خطی

مشخصات فیلتر الیافی 5 میکرونی خطی

به طور کلی دو نوع فیلتر الیافی موجود است که قابلیت حذف 5 میکرون را دارند نوع اول در دستگاه تصفیه آب به کار می رود که داخل هوزینگ است و نوع دیگر فیلتر الیافی 5 میکرونی خطی (اینلاین) برای پیش فیلتر دستگاه های تصفیه آب اینلاین در اولین مرحله بسیار مناسب است که بدون هوزینگ به دستگاه متصل می شود.

از آنجائی که فیلتر الیافی 5 میکرونی خطی هوزینگ ندارد بنابراین جای کمتری اشغال می کند. البته فیلتر الیافی اینلاین همچنین قبل از ممبران نیز می تواند قرار بگیرد.

قابلیت حذف ذرات، ناخالصی های محلول در آب همچون گل و لای، شن و ماسه، زنگ لوله و جلبک را دارا می باشد.

جنس رویی این فیلتر پلاستیکی است و درون فیلتر حاوی لوله ای استوانه ای شکل و لایه های غشایی متراکم از جنس الیاف پلی پیلن است و با فشار آب شهری نرمال کار می کند.

از این فیلترها می توان در آب سرد کن ها نیز استفاده کرد. معمولا بین 6 تا 9 ماه تعویض می شوند. باید بدانید که فیلتر الیافی اینلاین قابل شستشو نیست و حتما باید تعویض شود.

تعویض فیلتر الیافی اینلاین نسبت به فیلتر الیافی دارای هوزینگ راحت تر است. قابل توجه است که بدانید ذرات درشت تر معمولا در قسمت بیرونی فیلتر و ذرات ریزتر در قسمت داخلی فیلتر گیر می کنند و این بدلیل ساختار فیلتر الیافی اینلاین است که تراکم در مرکز فیلتر بیشتر است و در قسمت بیرونی از تراکم کمتری برخوردار است.

باید بدانید که هر چه وزن فیلتر کمتر باشد نشانه کیفیت پایین آن است. همچنین فیلتر باید از استحکام  بالایی برخوردار باشد و این را می توانید با وارد کردن فشار به آن متوجه شوید چون هر چه استحکام بیشتر باشد قابلیت فیلتر در برابر فشار بالای آب بیشتر است.

مشخصات فیلتر الیافی 5 میکرونی خطی

مشخصات فیلتر الیافی 5 میکرونی خطی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط