مشخصات فنی فیلتر مینرال سافت واتر

مشخصات فنی فیلتر مینرال سافت واتر

یکی از فیلترهایی که در دستگاه تصفیه آب خانگی تعبیه می شود ، فیلتر مینرال می باشد . در این مطلب می خواهیم درباره ی این فیلتر بپردازیم و اطلاعاتی در رابطه با آن به دست می آوریم .

فیلتر مینرال ششمین فیلتری است که در دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد . قبل از این که بخواهیم درباره ی عملکرد این فیلتر صحبت کنیم بهتر است که این نکته را بدانیم که فیلتر مینرال نقش تصفیه کنندگی ندارد .

در واقع این فیلتر وظیفه ی افزودن مواد مفید به آب را دارد . اکثر فیلترهای مینرال به رنگ زرد هستند و در آن ها دانه هایی همچون دانه های کلسیم ، منیزیم ، سدیم ، پتاسیم و غیره وجود دارد .

آبی که از پنج مرحله فیلتراسیون خود عبور کرده است وارد فیلتر ششم یعنی فیلتر مینرال می شود . در این فیلتر ، آب با ترکیب شدن با دانه های معدنی خواص آن ها را به خود جذب می کند .

وجود این فیلتر در دستگاه های تصفیه آب خانگی بسیار موثر است و این یکی از ویژگی هایی است که دستگاه های تصفیه آب باید داشته باشند یعنی علاوه بر این که قادر به تصفیه و از بین بردن مواد آلی و ناخالصی های موجود در آب باید باشند باید فیلتری داشته باشند که خواص آب را افزایش دهد و به آب یون های مفیدی بی‌افزاید . این فیلتر پس از گذشت 12 ماه باید تعویض شود .

فیلتر مینرال برند سافت واتر بسیار با کیفیت است و این کیفیت حاصل تلاش کارکنان با انگیزه این کمپانی است و پس از سالیان طولانی و فعالیت های زیاد این برند اعتبار خود را کسب کرده است .

مشخصات فنی فیلتر مینرال سافت واتر

مشخصات فنی فیلتر مینرال سافت واتر

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام درارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط