مشخصات فنی فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

مشخصات فنی فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

فیلتر مینرال واتر تک معمولا در دستگاه های تصفیه آب خانگی در مرحله ششم قرار می گیرد و یکی از فیلترهای مهم در صنعت تصفیه آب می باشد. آب شهری دارای مقادیر زیادی املاح مضر و آلاینده هایی مانند نیترات، نیتریت و غیره است که برای بدن مضر می باشند.

این آلاینده ها با گذر از فیلتر ها جذب شده و به دام می افتند و همچنین این فیلترها سبب خالص سازی آب شده و به نوعی آب مقطر به دست می آید پس ضروری است که املاح مفیدی که وجود آنها برای بدن ضروری و مفید است به آب افزوده شود تا آب علاوه بر سالم بودن دارای مواد معدنی مفید نیز باشد.

در این مرحله آب با عبور از فیلتر حاوی کلسیم، سدیم، پتاسیم، منیزیم و غیره این ذرات را در خود حل می کند و ترکیبات مفیدی وارد آب می شود.

یکی از فیلتر های مینرال که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و عمل افزودن مواد معدنی مفید به آب را به درستی انجام می دهد فیلتر مینرال واتر تک است. برند واتر تک برندی تایوانی بوده و انواع دستگاه های تصفیه آب و قطعات مرتبط به آن را تولید می کند که همگی از توان و کیفیت بالایی برخوردار هستند.

فیلتر مینرال واتر تک نیز مانند سایر فیلترها باید تعویض شود و اگر به موقع تعویض نشود خاصیت خود را از دست می دهد و دیگر مواد معدنی به آب اضافه نمی کند. عمر مفید این فیلتر یکسال می باشد.

فیلتر کارتریج مینرال بین مخزن نگهدارنده و شیر آب قرار دارد و از مواد معدنی طبیعی که قبلا از آب سلب شده بودند، تشکیل شده است و این اطمینان را می دهد که آب در همان لحظه خروج دارای مواد معدنی و کامل است.

مشخصات فنی فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

مشخصات فنی فیلتر مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی واتر تک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط