مزایای فیلتر کربن اکتیو گرانول کوجین

مزایای فیلتر کربن اکتیو گرانول کوجین

یکی از فیلتر های تصفیه آب خانگی فیلتر کربن اکتیو کوجین است که در تمامی دستگاه های تصفیه قابلیت استفاده دارد این فیلتر در دومین مرحله از دستگاه تصفیه آب و پس از فیلتر الیافی قرار می گیرد.

این فیلتر وظیفه دارد تا آلاینده های شیمیایی درون آب نظیر کلر، استیک اسیدها، نیترات ها، آرسنیک ها و آفت کش ها و تری هالومتان ها، بو و مزه نامطبوع آب را حذف کند.

طراحی این فیلتر به گونه ای است که آب فقط از قسمت پایینی فیلتر می تواند وارد شود پس باید به جهت قرار دادن این فیلتر در دستگاه تصفیه آب توجه کنید.

این فیلتر به صورت کارتریجی است که درون هوزینگ مات قرار می گیرد این هوزینگ نیز مانند سایر هوزینگ و قطعات بر روی براکت نصب می شود.

فرایند تصفیه آب توسط این فیلتر از طریق ذرات کربن پودری انجام می شود که درون فیلتر قرار دارد این کربن جذب بالایی دارد و ناخالصی های آب را در خود جذب می کند.

ذرات کربن پودری درون فیلتر کربن اکتیو کوجین از پوسته نارگیل تهیه شده است. کربن پودری بر پایه پوسته نارگیل از بهترین ذرات کربن می باشد که از جذب بالایی برخوردار است.

این فیلتر بسیار متخلخل است و دارای منافذ ریز زیادی است که آب با تماس با این کربن اجازه می دهد تا در جذب آلاینده ها و مواد دیگر بسیار موثر باشد و در این صورت ناخالصی ها جذب فیلتر زغالی می شود.

به دلیل متخلخل بودن این فیلتر آب آهسته از فیلتر عبور می کند و به همین دلیل آلاینده ها مدت زمان بیشتری در معرض فیلتر قرار می گیرند و به بهترین روش حذف می شوند. زمان تعویض این فیلتر 9 ماه می باشد و میزان آلاینده های موجود در آب، سختی آب منطقه نیز در کارکرد فیلتر تاثیر دارند.

مزایای فیلتر کربن اکتیو گرانول کوجین

مزایای فیلتر کربن اکتیو گرانول کوجین

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و تهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کارآزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی به صورت حضوری در محل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش و خرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط