فیلتر UV خانگی آکوا جوی مدلUV1GPM

فیلتر UV خانگی آکوا جوی مدلUV1GPM

فیلتر UV (اشعه فرابنفش) یکی از فیلترهای مکمل در دستگاه های تصفیه آب خانگی است که در برخی از سیستم های تصفیه مورد استفاده قرار می گیرد. این فیلتر در واقع انتخابی است و می توان آن را به عنوان آخرین فیلتر سیستم اضافه کرد.

فیلتر یو وی با تابش اشعه فرابنفش به صورت غیر مستقیم به آب ورودی به فیلتر تمامی میکروارگانیسم های درون آب را غیر فعال می کند.

فیلتر UV خانگی آکوا جوی مدلUV1GPM  یکی از بهترین و مناسب ترین فیلترهای خانگی یو وی است که به دلیل ساختار استاندارد و طراحی به روز در تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی قابلیت نصب و استفاده دارد.

تابش اشعه یو وی توسط این فیلتر روشی موثر برای استریل کردن آب می باشد که از نظر علمی نیز تایید شده و با محیط زیست نیز سازگار است.

فیلتر UV خانگی آکوا جوی مدلUV1GPM  قابلیت ضد عفونی کردن و تصفیه 4 لیتر آب در هر دقیقه را دارد و میزان تابش اشعه فرابنفش توسط این فیلتر به 3000 میکرو وات می رسد.

این فیلتر قادر است طول موج بسیار مناسبی را برای تصفیه آب ایجاد کند و تمامی میکروارگانیسم ها، باکتری ها و ویروس های زنده درون آب را از بین ببرد.

طول عمر این فیلتر همانند اغلب فیلترهای یو وی خانگی تا حداکثر یک سال است و پس از آن لامپ فیلتر باید تعویض گردد زیرا قادر به ایجاد طول موج مناسب اشعه یو وی برای حذف باکتری ها نمی باشد.

فیلتر یو وی خانگی آکوا جوی مدلUV1GPM  با جریان برق 24 ولت کار می کند و از نظر مقاومت در درجه بسیار قابل قبولی قرار دارد. محدوده ی دمای آب ورودی به این فیلتر بین 5-50 درجه سانتی گراد است و آب با حداکثر فشار 85 psi  می تواند وارد این فیلتر شود.

مشخصات فنی :

  • ابعاد : قطر 5 سانتیمتر و طول 30 سانتیمتر
  • میزان تابش اشعه : 3000 میکرو وات
  • ولتاژ برق مصرفی : 24 ولت
  • قابلیت ضدعفونی : 4 لیتر آب در یک دقیقه
  • حداکثر تحمل فشار : 85 psi
فیلتر UV خانگی آکوا جوی مدلUV1GPM

فیلتر UV خانگی آکوا جوی مدلUV1GPM

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط