فیلتر کربن پودری تصفیه آب هایجنیک

فیلتر کربن پودری تصفیه آب هایجنیک

فیلتر کربن اکتیو گرانول یا همان فیلتر کربن پودری تصفیه آب هایجنیک (Hygienic) در مرحله ی دوم از دستگاه تصفیه آب خانگی قرار می گیرد.

وظیفه دارد تا مواد شیمیایی آلی از جمله کلر، تریهالومتان ها، استیک اسیدها، حشره کش ها و آفت کش ها را از آب آشامیدنی حذف نماید.

این فیلتر به صورت هوزینگی طراحی می شود و برای اینکه بتواند فرآیند فیلتراسیون را انجام دهد باید درون هوزینگ مات قرار بگیرد.

فیلتر کربن پودری تصفیه آب هایجنیک از کربن فعال تهیه شده است. کربن فعال معمولا از زغال سنگ، چوب و پوست میوه ها تهیه می شود.

اما در صنعت تصفیه آب بهترین نوع کربن که در بیشتر فیلترهای کربنی باکیفیت نیز مورد استفاده قرار می گیرد، کربن فعال تهیه شده از پوسته نارگیل و پوست پسته است.

فیلتر کربن پودری تصفیه آب هایجنیک نیز از کربن فعال تهیه شده از پوسته ی نارگیل ساخته شده است. همچنین بر روی آن از روکش پلی پروپیلن پوشیده شده است.

ابعاد این فیلتر به صورت استاندارد طراحی شده است که می توان از آن در تمام دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

مشخصات فنی :

وزن : 0.5 کیلوگرم
جنس بدنه : الیاف پلی پروپیلن
ابعاد :
طول : 7 سانتیمتر
عرض : 7 سانتیمتر
ارتفاع : 26 سانتیمتر
دقت فیلتراسیون : 5 میکرون

فیلتر کربن پودری تصفیه آب هایجنیک

فیلتر کربن پودری تصفیه آب هایجنیک

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط