فیلتر کربن فعال گرانول نیمه صنعتی SEP مدل UDF-10-B

فیلتر کربن فعال گرانول نیمه صنعتی SEP مدل UDF-10-B
فیلتر کربن فعال گرانول نیمه صنعتی SEP مدل UDF-10-B عموما در دومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی،صنعتی و در پیش تصفیه ورودی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این فیلتر به صورت کارتریجی طراحی شده است،یعنی ذرات کربن درون محفظه ای به نام کارتریج قرار گرفته اند و برای استفاده از این کارتریج وجود محفظه ضروری می باشد.

این فیلتر به دلیل ساختار استاندارد و به روز در انواع محفظه های فیلتر پیش تصفیه با قطر جامبو و به طول 20 اینچ قابلیت نصب و استفاده دارد.

فیلتر کربن فعال گرانول نیمه صنعتی SEP از پوست نارگیل تهیه شده است وطی فرآیند های خاص فیزیک و شمیایی خاص فعال شده است.کربن بر پایه پوسته نارگیل قادر به جذب املاح ریز آب می باشد و نسبت به سایر کربن های فعال از کیفیت،کارایی و قدرت جذب بالاتری برخوردار می باشد.

نحوه نصب و جهت قرار گیری فیلتر کربن فعال گرانول در هوزینگ مهم می باشد،با توجه به طراحی خاصی که فیلتر های کاربن فعال گرانول دارند،آب تنها می تواند از قسمت پایین آن وارد فیلتر شود،

بنابراین جهت قرار گرفتن این فیلتر در دستگاه مهم است و در صورتی که رعایت نشود،عملکرد فیلتراسیون آب با مشکل مواجه می شود.

کربن های درون این فیلتر به صورت دانه های ریزی درامده اند که حین تماس با آب،مواد شمیایی نظیر کلر،ترکیبات کلر،تری هالومتان ها،استیک اسید ها،بو،مزه،طعم و رنگ نامطبوع آب را به خود جذب می کنند و این فرآیند انقدر ادامه پیدا می کند تا ظرفیت منافذ کربن فعال تکمیل شوند.

در این حالت به اصطلاح کربن فعال شده است و قابلیت جذب خود را از داده می باشد.طول عمر فیلتر های کربن فعال گرانول با توجه به میزان مصرف،کیفیت و سختی آب،کیفیت فیلتر الیافی و مدت زمان استفاده در دستگاه تغییر پیدا می کند.اما عموما این فیتر تا حداکثر شش ماه قابلیت بهره وری مفید دارد.

فیلتر کربن فعال گرانول نیمه صنعتی SEP مدل UDF-10-B

فیلتر کربن فعال گرانول نیمه صنعتی SEP مدل UDF-10-B

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس: ۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه: ۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط