فیلتر کربن فعال گرانول خانگی کنت

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی کنت

فیلتر کربن فعال گرانول (UDF) یکی از فیلترهای اصلی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است و اولین فیلتر کربنی به کار برده شده در دستگاه می باشد که پس از فیلتر الیافی و عموما در دومین مرحله فیلتراسیون در دستگاه قرار می گیرد.

این فیلتر نقش مهمی در پیش تصفیه آب دارد و انتخاب نوع با کیفیت آن می تواند در روند دستگاه بسیار تاثیر گذار باشد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی کنت یکی از فیلترهای پیش تصفیه مرغوب است که می توان از آن در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی استفاده کرد.

البته این فیلتر به صورت هوزینگی ساخته می شود و وجود محفظه 10 اینچ خانگی استاندارد برای نصب و راه اندازی آن ضرورت دارد.

کربن به کار برده شده در این فیلتر به صورت پودری در آمده است و جنس ماده اولیه آن بر پایه مواد طبیعی و گیاهی است، به همین دلیل کیفیت بالایی دارد و کاملا با سلامت انسان سازگار است.

این کربن ها حین تماس با آب ورودی فعالیت خود را آغاز می کنند و تحت تاثیر نیروی جذب فیزیکی اولیه بسیاری از مواد شیمیایی موجود در آب مانند کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و همچنین بو، مزه و طعم نامطبوع آب را جذب می کنند.

به صورت کلی فیلتر کربن فعال گرانول خانگی کنت بیشترین درصد جذب کلر را دارد و آب را به لحاظ کیفی جهت ورود به ممبران آماده می کند.

جداره یا کارتریج این فیلتر به گونه ای ساخته شده است که آب تنها از قسمت پایین آن امکان ورود دارد.

به همین دلیل برای نصب آن باید به جهت قرارگیری صحیح فیلتر در دستگاه دقت داشته باشید.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی کنت

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی کنت

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط