فیلتر کربن فعال گرانول خانگی ویولت هوزینگی

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی ویولت هوزینگی

فیلتر های کربنی نقش بسیار مهمی در دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس دارند و به عنوان فیلتر پیش تصفیه و تصفیه نهایی آب بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و جز فیلتر های ثابت دستگاه به حساب می آیند.

فیلتر کربن فعال گرانول عموما در دومین مرحله از دستگاه های تصفیه آب خانگی نصب می شود و وظیفه دارد آب را به لحاظ کیفی برای ورود به فیلتر اصلی دستگاه آماده کند.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی ویولت هوزینگی را می توان در انواع دستگاه های تصفیه آب خانگی درون هوزینگ ها مات خانگی استفاده کرد.

دقت داشته باشید این فیلتر دارای محل ورود و خروج آب است و نحوه و جهت قرار گیری آن درون هوزینگ بسیار مهم است.

بنابراین اکیدا پیشنهاد می شود اگر با دستگاه تصفیه آب آشنایی کامل ندارید،تعویض فیلتر را به متخصص تصفیه آب بسپارید.

ساختار این فیلتر کاملا استاندارد است و می توان با اطمینان خاطر از بابت کیفیت،بهداشت و ایمنی فیلتر از آن در دستگاه تصفیه آب استفاده کرد.

همچنین ساختار استاندارد این فیلتر باعث شده تا بتوان از ان در انواع محفظه های مات خانگی استفاده کرد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی ویولت هوزینگی  دارای کارتریجی بسیار مقاوم است که درون آن با دانه های ریز کربن فعال گرانول پر شده است.

این کربن فعال تحت فرآیند های خاص شیمیایی یا فیزیکی فعال شده اند و قدرت جاذب بسیار بالایی دارند.آب با عبور از این فیلتر املاح و آلاینده های شیمیایی درون خود مانند کلر،تری هالومتان ها،استیک اسیدها را از دست داده و همچنین طعم و مزه بسیار بهتری بدست می آرود.

فیلتر فوق همچنین توانسته است مورد تایید نهاد های جهانی بهداشتی FDA،WQA و NSF قرار بگیرد.و این خود نشانگر سلامت و کیفیت بالای این فیلتر است.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی ویولت هوزینگی

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی ویولت هوزینگی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱

مطالب مرتبط