فیلتر کربن فعال گرانول خانگی واتر لو (water Lav) کارتریجی

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی واتر لو (water Lav) کارتریجی

فیلتر کربن فعال گرانول دومین فیلتر اصلی دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس است که از آن برای تصفیه و فیلتراسیون شیمیایی آب استفاده می کنند.

این فیلتر نقش مهمی در پیش تصفیه آب دارد و عملکرد آن می تواند فیلترهای بعدی دستگاه را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

بنابراین انتخاب نوع با کیفیت این فیلتر تاثیر مهمی در دستگاه دارد و البته باید به موقع نیز تعویض شود.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی واتر لو (water Lav) یکی از فیلترهای استاندارد خانگی است که به صورت کارتریجی طراحی شده است و باید از هوزینگ مات خانگی برای نصب آن در دستگاه استفاده کرد.

این فیلتر دارای جداره ای از جنس پلاستیک پلی پروپیلن است و درون آن با دانه های نسبتا ریز کربن فعال پودری پر شده است.

جداره این فیلتر به گونه ای ساخته شده است که آب تنها از بخش پایین آن امکان ورود دارد، بنابراین باید به نحوه نصب فیلتر در هوزینگ و جهت قرارگیری آن دقت کرد.

جنس کربن به کار برده شده در این فیلتر از مواد اولیه گیاهی است و هیچ گونه مغایرتی با سلامتی انسان ندارد. بنابراین می توانید با اطمینان خاطر از فیلتر در دستگاه استفاده کنید.

آب با ورود به داخل فیلتر و با گذر از بین ذرات کربن فعال تصفیه می شود و آلاینده های شمییایی موجود در خود نظیر کلر، تری هالومتان ها، استیک اسیدها و همچنین بو و مزه نامطبوع خود را از دست می دهد و به لحاظ شیمیایی تصفیه می شود.

این ذرات شیمیایی در واقع جذب کربن فعال گرانول می شوند و کربن ها نیز با قدرت بالا این مواد را درون خود نگه داشته و به آنها اجازه بازگشت به آب را نمی دهد.

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی واتر لو (water Lav) کارتریجیفیلتر کربن فعال گرانول خانگی واتر لو (water Lav) کارتریجیفیلتر کربن فعال گرانول خانگی واتر لو (water Lav) کارتریجی

فیلتر کربن فعال گرانول خانگی واتر لو (water Lav) کارتریجی

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا کمپانی ccra پیشگام در ارائه خدمات آب و فاضلاب، طراح و سازنده انواع دستگاه های تصفیه آب اعم از خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی وتهیه و توزیع انواع فیلترهای کارتریج در اندازه های متفاوت و قطعات و لوازم یدکی، آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

ccra با تامین قطعات ولوازم یدکی دستگاه تصفیه آب برند و انواع فیلتر دستگاه تصفیه آب به صورت کاملا اصل و اورجینال و با کادری مجرب و کار آزموده در اسرع وقت آماده خدمت رسانی بصورت حضوری درمحل شما مصرف کنندگان محترم , آمادگی خویش را اعلام می دارد.

جهت سفارش و خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب اینجا را کلیک نمایید.

جهت هرگونه سفارش وخرید با شرکت تماس بگیرید.

تلفن تماس۶۵۵۲۲۹۲۳-۶۵۵۲۲۹۶۳-۰۲۱           

همراه۰۹۳۶۴۸۴۸۹۲۰-۰۹۱۲۲۹۷۲۰۹۱ 

مطالب مرتبط